Обновено
Проф. д-р Топло Загрева Ракавици за Мажи Жени, Батерија Загрева Ракавици, Водоотпорен Скијање Ракавици со 3M Thinsulate

Проф. д-р Топло Загрева Ракавици за Мажи Жени, Батерија Загрева Ракавици, Водоотпорен Скијање Ракавици со 3M

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 767.76

Надвор не може да дојде, и во внатрешноста не може да оди надвор, на тој начин навистина да се постигне windproof, водоотпорен, се апсорбира топлина, и да се задржи топло.4 V 2600 MAH литиум полимер батерии.Греење До 3-8 Часа и целосно наполнет околу 3-4 часа. 【100% Водоотпорни Загрева Ракавици】Направени со ФАН-TEX водоотпорен лагер, тоа може ефикасно да се спречи дланки од студ и ветар го допира водата, водење на вашата дланки се исуши за време на отворено спортови, како велосипедизам, трчање, качување, и кампување во дожд и снег. 【Супериорен Зафат и екран осетлив на допир】д-Р Топло батеријата загрева ракавици со силиконски печатење на дланките зголемување на триење и отпорност на триење, спречување на објекти од на лизгање, и изнаоѓање на подобро корисничко искуство. 【БЕЗЖИЧНА HEATE ДО 140℉】G22 Тенка загрева ракавици Вклучуваат пар на 7.Тоа може да се Стимулира вашата рака циркулацијата на крвта, и Одлично за луѓе кои со Raynaud ' s, Артритис, Лоша Циркулација, Вкочанети Зглобови.Со 3 топлина поставување контролори да се прилагоди на температурата лесно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

AMBIDEXTRO& СУПЕР УДОБНО : Совршен за секој да го користи, секој ракавица одговара на двете десната или левата

☺【Дланка Заштита】Овие кревање ракавици се дизајнирани за да се спречи се повредува за време на вежбањ

велосипедизам ракавици.Допрете го екранот со два прста, додадете сомот да се задржи топло.На прсти на па

Suade Кожа на прстите за дополнителна Удобност.Екстра Neoprene поддршка за да се задржат Сит се Вклопуваат.Екс

микрофибер.Увезени.тренингот ракавици мажите и жените 【Силна Соочи s шопинг искуство.За разлика од дру�

Носење ракавици за да одговорите на телефонот и да си игра со мобилен телефон е погодно за замрзнување н

ВОДООТПОРЕН И WINDPROOF На зимскиот спортски ракавици , на слузницата кои се заштити вашата рака од тешките

Мултицел.Правfree / Латекс Слободни.Нестерилни.Нитрилна Синтетички Мешавина 100 Ракавици / Кутија.CTB за Едн

Црна Боја Се Крие Боја На Косата Дамки.Опуштено Одговара Овозможува Раце Да Се Движат Слободно.Премиум �

КРАЈНАТА ЗАШТИТА Нашите ракавици перница вашите раце и да се бранат против calluses и плускавци, па можете �

ИЗДРЖЛИВИ : 6 Нашите мили нитрилна ракавици обезбеди подобро пункција отпор од стандардните 3 мили ракав

Квалитет на Материјалот : Нашите Премија за Нега на Компресија Ракавици се изработени од 85% бакар најлон

KUFA Спортски Кула стил нерѓосувачки челик Едра Стапица CT76 Стапица Големина : Ø30"xØ20"x12"; Мрежа големина : 11 /

Синтетички polyisoprene (ПИ) не се направени од природна гума латекс.Дизајниран за да биде удобно и сигурен за

Печати на враќање превозот етикета.fingerless белезници за жените загрева белезници за жените волна белезни

Нема потреба да ги тргнеме зима допир ракавици кога го користите паметен телефон во ладна, чувајте ги ра

Идеален за влажно и матен услови.Претпазливост : не за потопување во хемикалии, бидејќи не постои назад �

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на РАКАВИЦИ Професионално направен со највисок квалитет на материјали одлична за медиц

Направени од Напредна Технологија го прави Амара Кожа.Велкро прицврстување систем.Се водат 4начин Spandex �

Cabretta Овча Кожа Обезбедува Мека Чувствуваат.Стратешки Поставени Се Нурне Баласт Ги Штити Вас И Вашето Ра

5 инчи во должина, 4 мили дебели.Првиот светски педалот за гасслободен disposabl нитрилна ракавица.Јавни Услу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Контрола Моќ

Scroll