Обновено
Hypervolt 2 - Кој Тивко Планирам Технологија - Рачни Ударни Масажа Пиштол | 3 Брзини, 5 Меѓусебно Глави | Помага во Ублажување на Болките во Мускулите и Вкочанетост во

Hypervolt 2 - Кој Тивко Планирам Технологија - Рачни Ударни Масажа Пиштол | 3 Брзини, 5 Меѓусебно Глави | Помага

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7176.00

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Подобро од било кога.На Hypervolt 2 има подобрен ергономски и лесен дизајн кој ви помага да се чувствувате подобро толку побрзо ќе може да се вратам на вршење на работите што ги сакате.Шепот тивок.Не го паузирате вашата музика или вашите омилени прикажи.Нашиот патентиран Quiet Glide технологија ќе си каже : "ahhh", а не "shhh".Закрепнување на побарувачката.Интегрирани со Hyper Smart, тоа е лесно да се најде на загревање и обновување планови кои ќе ви помогне да се чувствувате и се движат подобро со чекор-по-чекор стручно водство преку Bluetooth поврзани Hyperice Стан. 3 брзини, Brushless висок вртежен момент 60w мотор, Патентиран Quiet Glide технологија, Патентиран притисок сензор (3 нивоа).Лесен дизајн (1.8 lbs), Cordless – 3 час на животниот век на батеријата, Патување-friendly (TSA одобрени носат-на).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа им помага да се релаксираат на притисок и да се направи телото повеќе опуштено и удобно Пакет Листат

А причината за ова е огромен сет на рефлексните точки кои се одговорни за состојбата на телото како цели

【УБЛАЖУВАЊЕ на ФИЗИЧКИ ЗАМОР】— Нашите Вратот Massager можат да масажа на мускулите на целото тело, ублажу�

Овој паметен вратот massager cordless е исто така погоден и за други делови од телото, како што се рамената, поло�

Широко апликации и е погоден за целото тело масажа, може да се користи за вратот, половината, колковите, �

Широко Користење : Може да се користи на вашиот тилниот мускул, скапула, рамо, gluteмускули, долниот дел на �

★【7.4 V Моќна Батерија Lipo Батеријата】 Речиси сите греење вибрации назад заврши на пазарот се напојува с�

88", Висина од 2,5", врв на врв 3".PSOОбред е направен во САД.Цели длабоко, специфични и тешкодапристап до муску

Се користи за опоравување после спортски замор и рехабилитација по спортски повреди, тоа може ефикасно

Достапни напон : 110v / 220v Главната Единица : 01 Количина.Најчестите услови третирани со топлина massager вклучу

Посебно дизајниран за акупунктура терапија, третман и стружење масажа, лесно да се одржи и да го користи

Може да се применува студени облоги на сите делови од телото, брзо и безбедно : Обезбеди поддршка за нозе

Лесен за употреба 3.На двете страни на ребро кафез се одделени со предниот medial дел од ребро кафез и масир�

За секој производ ќе купи од нашата продавница.И Повеќе, Тоа Има Многу Моќни Вибрации Со 8 Брзини и 20 Начи

Cupping е суптилна, но моќни прилог на секоја здравствена практика.Тоа исто така ја подобрува брчките и сув�

Дланка Тренер : Дланка раката масажа алатка може да се користи како дланка тренер, вежбање зафат сила, зг

8 компјутери променливи масажа глави за мускулите massager на различни делови од телото 8 прилагодливи брзи�

Направен од вистински жад камен"Bian Камен",бојата на масажа камења е како smoky браун,кој се смета за најдоб�

Scroll