Обновено
Томи Hilfiger Мажите се Облекуваат Чорапи – Лесни Удобност Екипажот Sock (5 pack)

Томи Hilfiger Мажите се Облекуваат Чорапи – Лесни Удобност Екипажот Sock (5 pack)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1936.80

36% Rayon, 33% Акрил, 24% Полиестер, 5% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 36% Rayon, 33% Акрил, 24% Полиестер, 5% Најлон, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Стил и дизајн : На Томи Hilfiger потпис argyle фустан екипажот sock е совршен за било прилики.Тој има 3 пара со класичен argyle дизајн заедно со 2 пара на основните цврст дизајн.Координатен лесно со сите вашите чевли стилови.Функција : екипажот должина, лесни предиво направи тоа многу удобно да се носат во различни фустан или секојдневен чевли.Удобно се вклопуваат : премиум мешавина од предиво за совршен, лесно се носат удобност.Квалитет, се вклопуваат, издржливост и удобност во овој класичен фустан екипажот sock.Се вклопува обувка 7 до 12. Совршен за секој ден се носат.посебни големина тип : стандард ткаат тип : Сплетам.Томи Hilfiger мажи 5 pack ширум знаме модел се облекуваат екипажот sock, Сплетам, стандард.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

КВАЛИТЕТ НА ИЗРАБОТКА.Овие солиден работа чорапи се изградени, така што може да се фокусира на она што е

ДОВЕРБА МАРИНО Самоуверено цел Марино памук се облекуваат чорапи.ВИСОКО НИВО на ИЗДРЖЛИВОСТ ги Купите �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Памук Смеса.Машина За Миење.Голема вредност!Прифатлива 3пакет на цврсти бои.Лесни удобно се облекуваат �

Машина За Миење 1 пар на мажите шарени солидна боја облека чорапи.Средината на теле должина.НИ на Мажите

Scroll