Обновено
Chefman TurboFry Допир 8 Четвртиот Воздух Fryer w/XL Прикажување на Прозорецот & Напредно Дигитален Дисплеј, Фрај со Помалку Масло за Здрава Храна, Прилагодлива Контрола на Тем?

Chefman TurboFry Допир 8 Четвртиот Воздух Fryer w/XL Прикажување на Прозорецот & Напредно Дигитален Дисплеј,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3119.76

ГОТВЕЊЕ МЕМОРИИ : им Служи на вашиот омилен пржени јадења во еден момент со 4 one-touch готвење мемории.Земете го вашиот weeknight вечера игра на следното ниво со Chefman Turbo Fry Допир Воздух Fryer.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

15 претходно smart програми воздухот fryer toaster рерна на rput готвење на автоматски со вкусни резултати гаранци�

РАЗНОВРСНА ГОТВЕЊЕ ОПЦИИ : Користете едноставна контрола на копчиња за да го поставите тајмер (до 60 мину

ПОЗДРАВ ПРЖЕНА ХРАНА : Уживајте во вината бесплатна храна со Цртичка Делукс Воздух Fryer; Aircrisp технологија

ВКЛУЧУВА : Капе пан, Отстранлив коцки (2), Скара Отстранување Алатка, Скара плукаат & Упатството за Корисн�

1800Watts со 7 функции : воздух фрај, конвекција пече, конвекција broil, пече, broil, Топло, тост 0 6 кубни нога нестап

11 Готвење Функции : 9 мемории(француски Помфрит, Пилешки, Бифтек, Сланина, Морска храна, Ракчиња, Зеленчук

Scroll