Обновено
ИКТ Палка LS Idler Макара Заградата - серво Волан Eliminator LSX Camaro 1999 2002 LS1 GTO ИКТ 551776-2

ИКТ Палка LS Idler Макара Заградата - серво Волан Eliminator LSX Camaro 1999 2002 LS1 GTO ИКТ 551776-2

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1583.76

Го заменува возачот страна, врвот монтирани серво волан пумпа со idler заградата.Направен во Вичита, Канзас Од Aerospace Одделение, САД се Произведени, Палка Алуминиум.Компатибилен со 1998-02 LS1 Camaro (GTO секоја година) чудак макара.LS Idler Макара Планината.Вклучува idler макара со планината и монтажа на хардвер.ИКТ Палка LS Idler Макара Заградата - серво Волан Eliminator LSX Camaro 1999 2002 LS1 GTO ИКТ.LS Idler Макара Заградата .Го заменува возачот страна, врвот монтирани серво волан пумпа со idler заградата.Вклучува idler макара со планината и монтажа на хардвер.Компатибилен со 1998-02 LS1 Camaro (GTO секоја година) чудак макара (12553118).Направен во Вичита, Канзас од aerospace одделение, САД се произведени, палка алуминиум.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Трајни Изградба МИШЕЛИН idlers се дизајнирани со премиум компоненти за да се генерираат тензии и ги водат

Челик и термопластични изградба дизајниран да тесни производство tolerances за висока издржливост и квалит�

Scroll