Обновено
Zeesink Потоне Мрежа и да Потоне Заштитник 28 9/16 X 15 9/16,Потоне Заштитници за Кујнски Мијалник,Потоне на Дното Мрежа,Farmhouse Потоне Заштитник Центар на Мозоци

Zeesink Потоне Мрежа и да Потоне Заштитник 28 9/16 X 15 9/16,Потоне Заштитници за Кујнски Мијалник,Потоне на

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1343.76

Кујнски Мијалник Мрежа со Големи Димензии : Големина на 28 9/16" X 15 9/16".Потоне Мрежа со Нерѓосувачки Челик Изградба и Центар на Мозоци Дупка Дизајн.Потоне Заштитник Мрежа со Заштитни Гумени Нозе и Браници да се Заштити Потоне Површина од Гребење.Нерѓосувачки Челик Потоне Мрежа, исто така може да се Користи како Сушење Потоне Полици за Стакло и Dinnerware.Како да се Избере Точниот Потоне на Дното Мрежа : Мерење на Должина и Ширина во Внатрешноста на Мијалникот, од 1" Висок на Потоне на Дното.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll