Обновено
(50 Парчиња) Airmont Производи АП-10602, EMT или Цврсти Канал Закачалка, 3/4 Инчи Трговија Големина, Поцинкуван Челик, Безбедно Безбедна Врска на било која Површина, Цинк Позла

(50 Парчиња) Airmont Производи АП-10602, EMT или Цврсти Канал Закачалка, 3/4 Инчи Трговија Големина, Поцинкуван

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 730.32

КВАЛИТЕТ И ТРАЈНОСТ – Овие 3/4-инчен канал закачалки се направена од поцинкуван челик со цинк слој со кој се формира заштитен слој.Со засилен rib заедно својата виткајте, ова EMT или цврсти канал ги обезбедува дополнителна сила и издржливост.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА – Овие канал закачалки се многу лесен за употреба.Едноставно користење на врвот завртка дупка за да се обезбеди закачалка на било која површина, а потоа лизгајте го канал на своето место и да се опуштиме со вклучени орев и гром.Тие се совршени и за внатрешна и надворешна употреба.ТОЧНИ ДИМЕНЗИИ – Нашиот канал закачалки се достапни во различни големини за да ги собере различни цевки, кабли, црева и цевки.Изберете од селекцијата на 1-1/2-инчен, 1-1/4-инчен, 1 инч, 3/4 инчи, или 1/2-инчен големини.РАЗНОВРСНА – Овие канал закачалки може да се користи за широк спектар на цевки или на цевки што спектар насекаде меѓу EMT или цврсти врска да црева или цевки.ЗА НАС - Airmont Производи произведува тенка линија на врвот на квалитетот на електрични материјали.Нашиот канал закачалки се особено познат како трајни, сестрано, и лесно да се инсталира.Задоволството на клиентите е наш приоритет.Кажете ни како ви се допадна овој производ!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Комплет содржина : 5parts,Запечатување орев,Печат,и со Телото,Миење,Заклучување Орев.Жлезда тема : СТР IP реј

3 oz Length : Прибл Цевка темата е заеднички за обичните цевки, добар избор за DIY куќа изградба и поставување ц

【Параметар】 Тема надворешниот дијаметар : 24 mm / 0.94";Конец Должина : 10мм / 0.39";Кабел со Дијаметар : 1215mm / 0.47"0.

папочната врвка зафат има една ткаат шема за максимална сила.Тешко се Изгради : кабелот поддршка зафат с

Користење машки конец конекција, тесна тема, добро запечатување, лесно да го инсталирате и да го замени.3

Тешкидолжност канал ремени за ЦВРСТИ / МОС канал.Направени од корозијаотпорни поцинкуван челик.Може да

Тип LB канал тела поврзете должини на 11 / 4во Крути канал или МОС.Карактеристики отстранлив алуминиум кап�

СТР Серија : СТР како и на Предната Азбука.Динамика : 4℉ +180℉ во статична состојба, моментален отпорност �

Се протега на должина од Цврсти или МОС канал.Се поврзува две челик штекер кутии или метални куќишта ког

Сите најлон изградба отпорен на солена вода, слаби киселини, бензин, алкохол, масло, маст, и заеднички ра�

Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Димензии : 4.7 Cm L X7.2 Cm W X12.8 См Х Земја На Потекло : Кина.Пакет

ВОДООТПОРЕН NPT 3 / 4 Кабел Жлезда Направени од Polyamide PA66 пластични дел и EPDM гума дел, висока затегнувачка цв�

Се приклучува 2 Должини на Навој Цврсти или МОС Канал.Отпорен На Корозија.УЛ Наведени за Безбедност.За В�

Scroll