Обновено
Merax 4 Парчиња Отворено Патио Мебел Сетови Перници со Плетен/Ратан Троседот, Чаир и Складирање Стаклена Маса за Градини, Беж

Merax 4 Парчиња Отворено Патио Мебел Сетови Перници со Плетен/Ратан Троседот, Чаир и Складирање Стаклена Маса

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 8639.76

Перница Дебелина : 2. 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4-Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W X H).Овој плетен отворено троседот во собата доаѓа вклучува 1 x Двојка Троседот, 2 x Фотелја, 1 x Чаша Кафе на Маса, 3 x Седиште Перници, 4 x Назад Перници.ft), Калено Стакло.Троседот : 650 кг. 1 X 2-Седишта Троседот. 4 X Назад Перници.52 инчен(L X W X H); Кафе Маса : 36.(Кога you don' t use тоа, ве советуваме да се земе перници внатре или купи маска за подолг временски). 3 X Седиште Перници.Овие 4 парчиња патио седење на столици и маса поставува со современа и ергономски удобно дизајн обезбеди вашето семејство, деца и пријатели пријатно отворен простор за живеење.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Backrest Дебелина : 5.Оваа патио мебел сетови царинење се совршени за различни повод, Широко се користат за отворено патио, тремот, двор, балкон, покрај базенот, градинарски и други соодветен простор во вашиот дом.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Парчиња Се Вклучени : .Губење На Капацитетот.Преносливи со подароци.Оваа патио разговор set е направен од прав-обложени челична рамка и водоотпорен ЈП плетен за долго време се користи, овие ратан и перници не се само вода-отвратителен но исто така и доволно силни за да издржат сите временските варијации.План започнува на датумот на купувањето.Еден стол : 330 кг.Калено Стакло Табела : 36.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Калено Стакло Табела : 154 lbs.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

Ве молиме рамка со очила или дрвени и висат во вашиот дом, како и за декорација adornments.Спецификација : Мат�

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

Scroll