Обновено
360 -Степен Вртливата Кујнски Мијалник Тапа Aerator Заштеда на Вода Допрете Aerator Тапа Млазницата за Кујна, Бања Славина (Пократки Стил 1PC)

360 -Степен Вртливата Кујнски Мијалник Тапа Aerator Заштеда на Вода Допрете Aerator Тапа Млазницата за Кујна,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76

Едно Копче 2 Вода Режими - Со притискање на едно копче, конвертирате мека меур крак да силна спреј.НЕ Заплисне - Оваа единица произведува шампањ ефект проток кој го негира било поздравниот назад во базенот во исто време зголемување на мокрење способности и перформанси.Едноставна Инсталација - Директно инсталиран од страна на рака, без алатки,направено во секунди.Вклучувајќи го и различни големини на дихтунзи,така може и директно да го инсталирате откако ќе добиете пакет.★Инсталација чекори ве молиме преглед на Страницата со Детали.Одговара на 99% Чешми - Одговара на сите стандардни чешми со M22 надворешни нишка и внатрешната нишка M24 - заптивка вклучени Карактеристики : заштеда на енергија : заштеда на Вода 30%~70% (во споредба со стандардот bubbler) Зголемување на притисокот на водата : Спречување на вода течеше, и воздухот се меша со вода е добра,водата се чувствува мека,подобрени вода импулс,чистење повеќе погодно.Гаранција - 30 дена пари назад.Погоден за 99% кујната или бањата чешми.АКО ТОА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ СЛАВИНА ИЛИ ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРОБЛЕМИ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ИСПРАТИТЕ E-MAIL, НИЕ ЌЕ СЕ 100% НАПЛАТА ТЕБЕ,ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ИСПРАТИТЕ E-MAIL ВО ПРВ ПЛАН.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси 4 големи

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни �

Посветен флеш Компатибилен со Canon EOS, G, S Серија има вертикална отскокнување Опсег од 0° 90° и хоризонталн�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

Налепница големина е 4 X 2,2 Инчи Боја На Небото Сино.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоот

Демо Изворниот Код Е Предвидено.На Open PIC Про Развој Одбор е наменет како за развој, демонстрација и тести

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

Стоката се на добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далечни

Совршена големина, не гломазна, за мали работи како со пари, монети, картички, сметки, клучеви.Одговара р�

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

720p HD филм снимање способност плус HDMI излез На Power Shot SD3500 Е Дигитална ELPH ви овозможува снимање на видео во

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Во Бизнисот, за Над 30 години !.Додавање на Предмети неделен ве Молиме да се врати да се Чувствувате Спорт�

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

Scroll