Обновено
VEHHE Долго Полесни, Батерија USB Лак Полесни со LED Батеријата Екранот Флексибилни Вратот Полесни за Свеќи Скара Гас Печки Кампување Скара

VEHHE Долго Полесни, Батерија USB Лак Полесни со LED Батеријата Екранот Флексибилни Вратот Полесни за Свеќи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 479.76

WINDPROOF ДИЗАЈН : VEHHE надгради свеќа полесни донесе windproof дизајн, можете да го користите под било какви услови, тоа е идеална полесни алатки за надворешна употреба.SAFTY ДИЗАЈН : За безбедносни причини, полесни има специјално повеќе права, ако греење, време е премногу долг, полесни автоматски ќе се исклучи напојувањето.Она што е уште поважно, безбедност заклучување на дизајнот да се задржи на децата подалеку од оган.Долги и флексибилни мека главата овозможи да го одржувате на безбедно растојание од пламен.ШИРОКО се КОРИСТИ : свеќа полесни е многу преносни и удобен, тоа може да се користи во различни ситуации, како што се свеќа, гас печки, пешачење или кампување.USB ПОЛНЕЊЕ : Полесни користи литиум-јонска батерија, едно полнење може да празнење стотици време.Овозможи долго користење на времето.СЕТ ВКЛУЧУВА : свеќа полесни, едно полнење преку USB кабел.Детали за производот инструкции на грбот на производи.VEHHE свеќа полесни од различни бои, сите усвојување на литиум батерија и интелигентни полнење коло, со висок капацитет и LED дисплеј, долго флексибилни вратот овозможи да го одржувате на безбедно растојание од пламен, безбедност заклучување и 7 секунди, автоматски напојување-исклучување на функцијата може да ви даде повеќе права, и овие свеќа запалки, не само за да се запалат свеќи, гас печки, итн., но исто така и за надворешна употреба огномет, логорување и други активности на отворено.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈН Нашите електрични свеќа полесни со Детедоказ се префрлите на on / off копчето штити дец�

Останува вклучено дури и кога потопен во вода.Таа користи напредна напаѓачите дека е подгреаја со kerosene �

????【Џет Полесни & Windproof Прилагодливи Пламен】JEVSTU бутан полесни е пламен за регулирање на вентил кој се на

Крајната Полесни за сите ваши осветлување потреби.Совршен за свеќи, камини, скари, печки и повеќе.Каракт

Оригинален Zippo windproof полесни со изразита Zippo "клик".Сите метална конструкција; Windproof дизајн работи буквал�

Оригинален Zippo windproof полесни со изразита Zippo "клик".Сите метална конструкција; Windproof дизајн работи буквал�

????【ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН】Висок квалитет на Здрав Метално Тело, Еден пламен Сечење Пури Факел Полесни со

????【ПРИРАЧНИК ОТВОРИ БЕЗБЕДНОСТ КАПА & МЕТАЛ ДОЛГО МЛАЗНИЦАТА】за Разлика од многу други евтини запалки

Вистински Елементи на Просторот windproof сребро полесни со декоративни мотиви.Сликата се појавува на двет�

Топло Совети : 1.На повеќенаменски полесни се погодни за Пури Свеќа Камин Огномет Скара Кампување.Пред п�

Scroll