Обновено
Самолепливи Ленти Табли за Означување Лента Мрежа Gridding Етикетирање Superior†Квалитет и Креативни Практични и Професионални

Самолепливи Ленти Табли за Означување Лента Мрежа Gridding Етикетирање Superior†Квалитет и Креативни Практични

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 51.60

Материјал : Полиестер филм.Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Одговара за создавање мрежа, и да се разликува работи и означите вашите документи, линија дијаграми, упатства, плочки, и така натаму.Одговара за создавање мрежа, и да се разликува работи и означите вашите документи, линија дијаграми, упатства, плочки, и така натаму.Материјал : Полиестер филм.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Голема Вредност Бела Табла Лента ќе добиете 6 ролни црна pinstripe винил лента, 108 нозе по тек, целосно 648 нозе

Жив highlighter лента безбедно се придржува до повеќето површини.Отстранлив лента може да се користи за да се

4 Најпопуларните Бои ПакетЖолта, Портокалова, Зелена, Розова 0.35 во(9mm) x 790in по бојата на лента + Фармацевт.�

Жив highlighter лента безбедно се придржува до повеќето површини.Отстранлив лента може да се користи за да се

Scroll