Обновено
Melaluxe 2 Поставете Полиестер Отстранлив Канцеларија Стол Потпирач Опфаќа Рака Остатокот Slipcovers (Должина-30cm) (Кафе)

Melaluxe 2 Поставете Полиестер Отстранлив Канцеларија Стол Потпирач Опфаќа Рака Остатокот Slipcovers (Должина-30cm)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Имајте на ум : нема соочи се вклучени.Тоа може да се стави на и симната лесно.Стол рака маска може да elasticly се протега од 9.8 на 13 инчи.Одлична стол рака заштитник, покријте оштетени потпирачи за раце, заштита на потпирач е влошки, професионален изглед дава поголема погодност.Можете лесно може да отпакувате капак и го фрли во вашата машина за перење за лесно чистење.Покриени со супер меки, премиум квалитет полиестер, што драстично да се подобри вашето ниво на удобност.Боја : Кафе.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Лесно тврди процес поднесе барање во секое време 24 / 7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.План з

Опремени Потпирач Опфаќа се многу едноставен начин да се врати и да го заштити вашиот постоечки потпира

Исклучително удобно потпирачи за раце 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Ние нудиме висок квалитет рака остатокот вл

Scroll