Обновено
Кожа Случај се вклопува Стандардна Големина БИК Запалки Сопствени Направени

Кожа Случај се вклопува Стандардна Големина БИК Запалки Сопствени Направени

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76

Поради тоа што е рачно изработени може да бидат мали слабости во кожа или крои.IQ Лаборатории Кожа Случај се вклопува Стандардна Големина БИК запалки најде на повеќето бензински пумпи (БИК Полесни Димензии ~3" x.Ова е прилагодено Случај кој е дизајниран во куќата и рачно изработени од страна на IQ Лаборатории, сите права се задржани.Следете нè на Instagram - Quintessentialzzz Thank вас за вашето Купување!!!Имаат Голем Ден!!!Во потрага по обичај Уредот, но не можете да го најдете било каде да ги споделите со нас и добро го прават тоа за вас, консултирајте се со нас преку прашањата подолу или контактирајте не по е-пошта преку.Ние сакаме да се биде среќен со вас да купите, ако постои секогаш проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се направи тоа право.На Вклопуваат е совршен и тесни доволно да не падне и да излезе со еластична тема.Тесни одговара така што нема да падне надвор им помогнам и надвор од дното да се отстрани полесни од случајот.Она што го гледате на фотографиите е она што ќе добиете.5")Рачно Изработени Премиум вистинска кожа 4 до 5 мл, рака се намали и да сее.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll