Обновено
Haltec ДС-1-50 Двојно Печат Вентил Капа (Кутија од 50)

Haltec ДС-1-50 Двојно Печат Вентил Капа (Кутија од 50)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 852.72

Надува директно преку запечатување капа.Го намалува времето и трудот.Не се изгубени вентил капи.Вкупна должина 7/8".Температурата оценет печат : -40°F до 250°F. Внатре тема : .307-32. ДС-1 проток преку вентил капа е наменета за висок притисок камион гуми услуга.Печати како висок притисок вентил капа, а сепак нуди погодност на надува преку проширување.Тоа, исто така, врши како проверете вентил - печат станува потесен во случај на јадрото на неуспех.ДС-1 намалува притисокот проверете време од 65% нуди ефикасен пари и труд заштеди алтернатива на заеднички вентил капа.Топлината отпорни grommets обезбеди дополнителна заштита за продолжена висока температура работи.ДС-1 се состои од тешки, сите метални домување, прецизност одговара месинг компоненти и издржливи само-запечатување О-прстен.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Креативни шарени елементи може да произведе различни бои со рефракција на светлината, додавајќи посебн

Пакетот Вклучува : ќе добиете 4pcs автомобил кристал вентилот на гумата капи, секој мерење околу 15 x 12 mm / 0.5

ГУМА ПЕЧАТ ВНАТРЕ Сите прашина капи за тркала има гумени прстени, нема воздух протекување на долги, теш�

ПОКАЖЕ ПАТРИОТСКИ Американското Знаме дизајниран на вентилот на гумата матични капи е разбраното, но с

▶️ Елоксирани & ПравОбложени Заврши За Високото Strenth & ТешкиДолжност Издржливост ▶️ Изработени од Вис�

▶️ Елоксирани & ПравОбложени Заврши За Високото Strenth & ТешкиДолжност Издржливост...

КРИСТАЛ ПРСТЕНИ : Направен од алуминиум, украсени со кристал кристал, кои доаѓаат со лепило внатрешни ра

*FEATRUE1 : за Да вентилот на гумата устата дизајн, filar свила тесно.Нежно само се сврти FEATRUE2 : Супер кул алумин�

Елоксирани розова метал, силна, dustproof, се повеќе издржливи.Внатрешна гума grommet.Тема bevel, полесно да се сфа�

[Безбедно и Стилски] Сите прашина капи за тркала има гумени прстени, нема воздух протекување на долги, те

Изработени од Алуминиумска Легура со lasered logo Strong, Прашина доказ, се повеќе издржливи.Апликации : Секој ве

Сосема нов.Заштита на вентил.Украси.Алуминиум легура хром, бакар.Одговара Schrader вентил 1) 100% Сосема Нов; Н�

Се користи со воздух чекан да се отстрани ' рѓа и скала.За Извршување Алатка предмети M550 DB и M668 Ги конверт

Изработка: Едно време леене, површината исклучителна electroplating, избегнувајте метални оксидација, рѓа, еф

▶️ Елоксирани & ПравОбложени Заврши За Високото Strenth & ТешкиДолжност Издржливост ▶️ Изработени од Вис�

▶️ Елоксирани & ПравОбложени Заврши За Високото Strenth & ТешкиДолжност Издржливост ▶️ Изработени од Вис�

Висок квалитет : Изработени од алуминиум 100% сосема нов и висок квалитет.Вентил поклопецот на тркала и гу

Scroll