Обновено
Aluratek HD 1080P Видео Камера за КОМПЈУТЕР, MAC Десктоп & Лаптоп, Видео Повик, Конференција, USB

Aluratek HD 1080P Видео Камера за КОМПЈУТЕР, MAC Десктоп & Лаптоп, Видео Повик, Конференција, USB

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2399.76

Full HD 1080p видео повик и снимање на видео - одлично за webinars, видео конференции, во живо стриминг, vlogging, итн.Вграден-во насока на бучава поништување на микрофон.Автоматско на слаба светлина корекција прилагодува на бојата и осветлувањето за природно осветлување, дури и во слабо светло.Авто-фокус за остар на екранот сликата.Фати широк 74 степени агол нарушување слободен видео.Стил : AWCL05 F.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

*Вграден микрофон, вашиот глас може да се слушне јасно рок од 10 метри Флексибилен ротација, може да се пр�

Ако има било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат удобно да побарате од нас,Ние ќе ги направиме вис�

[1080p HD Камера] : 1080 P HD камера се совршени за зумирање состаноци, видео повик, снимање, игри.Компјутер камер

АВТО ФОКУС 1080 P КАМЕРА : Авто Изложеност и автофокус технологија открива вашето лице автоматски и фино п�

FHD 1080p : FHD 1080p камера обезбедува 30fps hd видео и слика,за онлајнконференција,во живо стриминг медиуми и виде�

【Full HD 1080 P & Прстен Светлина 】Full HD 1080p видео повик и снимање на 30 fps за професионална квалитет на видео пов

На веб камера, исто така доаѓа со tripod, што е погодно да се одржи на компјутер, камера, и својата компактна

До Full HD 1080p Резолуција 30 fps Рамка стапка 90° Поле на Гледање АвтоФокус, Стаклена Леќа.Dual Omnidirectional Mics Отстр

5 стапки USB кабелот е доволно долго.Тоа ви помогне да се направи Мазна Livestream.Plug & Play : Подготвен да се корис

Одличен квалитет и исклучителен изглед.Лево и право 360 степени и до & долу 30 степени rotatable, може да се прил

【1080 P Full HD Камера】веб камера обезбедува 1080 P видео стриминг на 30 рамки во секунда, во комбинација со авто

8 ft) HDMI Кабел, Таванот заграда, прирачник 1080 P HD видео, 12 X Оптички Зум.USB / HDMI Приклучок и игра ,лесно да се по

264 кодирање технологија, камерата компреси видео / слика датотеки без оштетување на квалитет на слика, ш

Ве молиме дозволете ни да знам дали постои каква било проблем, прашање или загриженост 【Plug and Play】:USB ка�

Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, нашата грижа за корисници одделот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Употреба на инстант видео разговор услуги се овозможуваат или еденнаеден разговори или групата разгов�

Јасна цел : 6слој стакло објективот заробува остри јасна слика, живописни видите.Вграденво Бучава Намал�

【60 FPS 1080 P Камера】 60 fps освежете го оценувате на Nexi Go веб Камера прави autofocusing многу мазна и го задржува ва�

Чистење на површината на вашите уреди Се повеќе и повеќе извештаи покажуваат дека многу невини корисни�

1080 P Full HD Камера : 1080 P веб камера обезбедува Јасни Кристално Јасна Слика и Видео на 30fps, 2 милиони highdefinition с

Користење на висока‑перформанси оптичка леќа, висока дефиниција, нема нарушување на сликата USB интерфе

Со нула v1.3 конверзија кабел за Малина Пи Нула / Нула W / Нула ПОТ.Овој 8 милиони пиксели на Модулот на Кам

⌛1080 P HD Камера со Приватноста Покрие►Kee Qii вебкамера со слоеви стакло HD леќа 360° rotatable дизајн ајде ќе може

5 метар ★ 【Тежина】:N 264 video image format★ Тоа е погоден за видео конференција, мрежата за пренос, видео повик,

8 MP IMX179 Авто Фокус USB Камера со Мини Кутија Случај.UVC согласност.OTG поддршка.Функција : *8.0 Мегапикселна со �

Scroll