Обновено
SONGTIY 10PCS Игла Threader за Рачно Шиење, Едноставна Threader за Мали Око Игли, Премија Пластични Лист во Облик на Игла Threaders за Машина за Шиење DIY Везови

SONGTIY 10PCS Игла Threader за Рачно Шиење, Едноставна Threader за Мали Око Игли, Премија Пластични Лист во

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 150.96

【Корисни И КОРИСНИ】автоматско провира уред се користи за да се реши проблемот на сиромашните видот и други потешкотии во провира.Игла threader е добар подарок за деца и постари лица реши да им помогне фрустрирачки акупунктура проблеми. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Везови игла threader е направен од премиум пластика, со заоблени агли ќе не боли вашите раце.Погоден за игли и монистра од многу различни големини, помош за да ја подобрат својата ефикасност во везана. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Помине игла threader е кука преку очите на игла, потоа висат на конец за кука и конечно се повлече нишката од очите на игла.Лесно управување и практични шиење потрошен материјал погоден за стари лица, казанџии и шиење работници. 【ЗА ДВЕТЕ РАЧНО И МАШИНСКО】Овие игла threaders се погодни за провира мали очи игла, рака за шиење проекти и накит одлуки.Покрај тоа, таа е исто така погоден за машини за шиење. 【Она што Ќе Добиете за】10 PCS игла threadlers и 1 PC цвест мевосек со случајни бои.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 24hours.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив да ја користите.Лесен и удобен за кори�

* Брзо се провира, заштеда на време и напор Секоја игла провира алатка мерки за 3.1 см во должина, соодветн�

Секој пластични шиење алатка карактеристики дупка во средината, само користење на јаже или еластична б�

【Материјал】На шиење threaders е направен од високо квалитетни материјали, безбедно и трајни, не е лесно да �

Тоа може да биде полесно да се помине гајтанот низ иглата очи, далеку од секаква неволја.Со оваа помош во

Погоден за повеќето игли за шиење и комбинација игли, не се погодни за крстот бод игли.За вметнување, тоа

Gourd во облик на игла threader : Овие упатство threaders се дизајнирани со gourd во облик на рачка, а другиот дел го ко�

Двојно дупка дизајн на threader помага да се конец во игла за шиење повеќе лесно, на тој начин постигнување н

Осамен Пластични Еластична Threader Водичи За Шиење Алатки Рака Занаети Додатоци.Погоден за Корселе, здолн�

Удобен, трајни, практични, таков вид на threader е пренослив и лесен за употреба.Двевоедно threader функционира �

Сосема нов и висок квалитет.Ве молиме следете го упатството како на сликата покажува : внесете уредот пр

Игла Дијаметар : 3.5 mm / 5мм.Направен од висок квалитет на дрво и метални материјали, антикорозија и отпорн�

【Игла Threaders】Игла Threader е изработен од пластика со добар квалитет,да ви помогне да конец со игла и низа би

Ова е исто така добар празник подароци за мајки и на постари лица.Тоа е голема машина за шиење threader и вме�

Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Голема прибор за шиење занает проект.Threader поставете ја зг

【Главниот користи】автоматско игла threader е дизајниран да тема под слабата светлина или визија.Ќе најдет

DIY Игла Threader Бод Жица Игла Threader Пластични Провира Помош Threader Шиење Додатоци Тема Threader Шиење Додатоци Пак

Може да се направи полесно за провира.Погодни за рачно или со машина за шиење.Одлична алатка за стариот �

Оваа тема жица водич карактеристики добра цврстина, не е лесно да се скрши, ниту да се деформира.Можете д

Удар во моделот ќе want Note : Поради разликите помеѓу различни снимање методи и монитори, има мало боја разл

На месингобложено челик жица е силна во цврстина, не е лесно да се наведнувам, и нема да се откажат од игл

Scroll