Обновено
QYT KT-8900R Мобилни Transceiver Радио Tri-Бенд VHF/UHF Мини Автомобили Радио 25 Вати со Програмирање Кабел

QYT KT-8900R Мобилни Transceiver Радио Tri-Бенд VHF/UHF Мини Автомобили Радио 25 Вати со Програмирање Кабел

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1992.00

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен режим на подготвеност и Двоен песна, тоа може да се користи на камион, автомобил патување итн.Фреквентен Опсег : Tri-бенд VHF, UHF, 25 W/20 W висока излезна моќност, Објект Димензии (W*H*D) : 3.85*1.38*4.65 инч, Објект Тежина : 0.89 lbs.Полесно програмабилни на ВЕСЕЛ или БЕСПЛАТНО симнување на софтвер на QYT официјалниот веб-сајт.Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем (програмски, радио прашање итн.).ФУНКЦИЈА : 200 Канал, CTCSS/DCS/Фреквентен опсег прирачник програмабилни, Софтвер лозинка програмабилни, DTMF, 5 Тон, 2 Ѕвонење, заклучување на Тастатурата-надвор, Следење на функција, Далечински одговорено/убие/оживее.Комплет Вклучува : Мобилен радио единица, Микрофон, Монтажа заграда, Моќ кабелски, Радио компоненти (Завртки, спојување и сл.), БЕСПЛАТНИ програмирање кабел, упатство за Корисникот.Особини И Функции : 1. 200 канали 2. 2 Тон/ 5 Ѕвонење 3. CTCSS/DCS/DTMF 4. Фреквентен опсег прирачник програмабилни 5. Софтвер лозинка програмабилни 6. Патрола функција 7. Minitor функција 8. Итни аларм 9. Далечински одговорено, Далечински да ги убијат & Remote оживее Спецификација : Фреквентен Опсег : VHF, UHF Излезна Моќност : 25 W/20 W (VHF/UHF) Работен Напон : 13.8 V DC ±15% Фреквенција Стабилност : ±2.5 ппм Оперативни Температура : -20~+60℃ Објект Димензија (W*H*D) : 3.85*1.38*4.65 инчен Објект Тежина : 0.89 кг Пакет содржина : Мобилен малку радио*1 Говорникот mircophone со keyped*1 Монтажа заградата*1 Power кабел*1 Завртки & Осигурач*1 Бесплатно во програмирање кабел*1 User ' s guide*1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Креативна форма чај тегла го прави ова може да апсолутно добар сад за домаќинствата.керамички чај канис

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

Едно Копче 2 Вода Режими Со притискање на едно копче, конвертирате мека меур крак да силна спреј.НЕ Запл�

Специјално дизајнирани за Bose Sound Link Микро Bluetooth звучник.Материјал : Мека водадоказ, neoprene, заштита на ваша�

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4...

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси 4 големи

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Scroll