Обновено
Newbridge Црвено Вителот Снешко Божиќ Винил Tablecloth со Фланелен боксери Подлога, Бонбони Трска и Снегулки Божиќ Лесно се Грижи Винил Зимски Одмор Tablecloth, 70 Круг

Newbridge Црвено Вителот Снешко Божиќ Винил Tablecloth со Фланелен боксери Подлога, Бонбони Трска и Снегулки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

Божиќ Одмор Винил Фланелен Боксери Назад Лесно Се Грижи Tablecloth.Увезени.Newbridge Црвено Вителот Снешко Печати Фланелен боксери Назад Винил Божиќ Tablecloth - Симпатична Snowmen, Бонбони Canes и Снегулки Божиќ Ги Чистат Лесно се Грижи Tablecloth, 70" Круг.ГОЛЕМИНАТА : 70" Круг (178cm) - се Вклопува тркалезни маси од 20 Инчи x 58 Инчен Дијаметар и Седишта 4 до 6 Луѓе Круг.СТИЛ : На Newbridge Црвено Вителот Снешко Божиќ Винил Tablecloth Со Фланелен боксери Поддршка карактеристики новина целиот дизајн кој Бела Snowmen со симпатична капи и шалови на црвена позадина со бонбони canes и бели снегулки.КАРАКТЕРИСТИКИ : Убава Лесно се Грижи Винил Кујна и трпезарија Tablecloths за Зимски Празник, Божиќ и Нова година Јадење, Забавни, Партии, Излети, Ресторани и Кафетерии.Внатрешна и Надворешна Фланелен боксери Назад Божиќ Одмор Tablecloths се Лесно Грижа - Едноставно Ги Чисти.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : : Винил Фланелен боксери Поддржан Tablecloth - За најдобри резултати, користете благ сапун со влажна крпа или сунѓер на винил површината на tablecloth.Не Железо или машина за миење или сува.Материјали : Површината 100% Винил, Фланелен Боксери Поддршка : 100% Полиестер.Големина : 70" Круг.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Wracra карирани маса крпа со единствена дел од памук и лен и надградена водоотпорен слој може да издржи теч

【Премиум Квалитет】Оваа tablecloth е направен од премиум памук, лен,потрајни, ви дава пријатно чувство и има

Без разлика дали тоа е одмор празник, големата вечера, или само еден нормален оброк, ова мора да се има ма

Разновиден Избор : Нашата направена Флорални Дизајн tablecloths достапни се во 8 различни бои и 5 големина на п

Лен,памук.Оваа tablecloth е погоден за место на табелата и да додавате бои и виталност.Погоден за сите прилик�

✅ Функционална & Убава : Бела флорални дизајн влијаеше врз јасни винил не само што дава вашиот табела но�

Tablecloth за правоаголник tabel : 54x109in.Висок квалитет на памук, лен fabric Tablecloth, екоfrindely, навремено слободни и дам

Боја : Мулти со Стаклокако заврши.Табела Магија табела опфаќа се направени од цврст винил со синтетичка

100% Полиестер.Увезени.Се облекуваат за вечера.Или било кој оброк.Со овој привлечен tablecloth.Кујна додаток е

Ткаенината е удобно, кожатаfriendly и нежна.Исклучителна жакард, highend атмосфера.На бод должина на overlock е дур�

4 cm круг Tablecloth? : Лесно се Грижи 100% Полиестер, Почвата, Отпорни, Нежелезо Ткаенина.Оваа tablecloth потсетува на

Полиестер ♥Материјал : 100% полиестер (3мм sequins sowed со блиски ткаенина) ♥Квалитетот : Средна тежина, но издр

✿Tablecloth Простор Ефект : на Нашата Маса Корица Има Деликатна И Рамни Визуелен Ефект,Може да го Зголеми Чув

Одличен за настани, страни, и во секојдневниот décor ги користите за време на падот.Мека памучна лесно мож�

100% Памук.Увезени.МЕСТА за 4 ЛУЃЕ Види tablecloth големина на табелата во слики да одлучи за големината е потр�

100% Полиестер, машина перат, железо, во состојба.Дамка & навремено отпорни,.Едно парче дизајн со свиткани �

Scroll