Обновено
GasSaf 19 3/4 инчи Скара Мрежа Решетки Замена за Chargriller 5050, 3001, 3008, 3030, 4000, 2121, Кралот Griller 3008 5252, Леано Железо Скара Готвење Мрежа Решетки(19-3/4 x 6-3/4 Секоја)(4-Pack)

GasSaf 19 3/4 инчи Скара Мрежа Решетки Замена за Chargriller 5050, 3001, 3008, 3030, 4000, 2121, Кралот Griller

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.76

Замена на делови за Chargriller : 2121, 2123, 2222, 2828, 3001, 3008, 3030, 3072, 3232, 3725, 4000, 4001, 4008, 4208, 5050, 5072, 5252, 5650, 9020 гас скара.Замена на делови за Кралот Griller : 3008, 5252. Материјали : Леано железо готвење мрежа решетки, ја задржува топлината извонредно, Тешки, Не-стап, Трајни и лесни да се чистат.Одговара СКАРА скара, скари на гас, електрична режач, јаглен печка и други.Димензии : 19 3/4" x 6 3/4" секој, збир на 3 компјутери, 19 3/4" x 27" за 4 единици.Оригиналниот Дел Броеви : CG2121. Резервни замена, ве Молиме проверете и да се споредат димензии со вашите оригинални делови пред место цел.Замена на делови за Chargriller : 2121, 2123, 2222, 2828, 3001, 3008, 3030, 3072, 3232, 3725, 4000, 4001, 4008, 4208, 5050, 5072, 5252, 5650, 9020 гас grill Replacement делови за Кралот Griller : 3008, 5252 Materials : Леано железо готвење мрежа решетки, ја задржува топлината извонредно, Тешки, Не-стап, Трајни и лесни да се чистат.Одговара СКАРА скара, скари на гас, електрична режач, јаглен рерна и others Original Дел Броеви : CG2121 Резервни замена, ве Молиме проверете и да се споредат димензии со вашите оригинални делови пред место цел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

СОДРЖИНА Секој пакет доаѓа со ЕДЕН прилагодливи решетки (поделени во два дела), крило навртки, подлошки

Scroll