Обновено
JST GAMEZ Cornhole Кеси Двојно Двострано Сите Временски Сет од 8 за Cornhole Фрли Игри-Регулирање на телесната Тежина & Size-Вклучува Tote Кеси

JST GAMEZ Cornhole Кеси Двојно Двострано Сите Временски Сет од 8 за Cornhole Фрли Игри-Регулирање на телесната

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

На масна страна е направена од патка ткаенина ткаенина,дозволувајќи им на кеси масна на cornhole одбори површината.Дизајнирани за оценување на шут , туркање други кеси во , тропа други торба далеку од дупката, па дури и на работ на одборот.Леплива страна е направен од микро велур, кои во голема мера го намалува кеси е брзина , со што се предизвикува фирма запре движење кога оваа страна хитови на одборот, дозволувајќи им на некои стратешки игра : блок во близина на дупката , го попречат патот конкурент сакам да слајд на одборот на површината во дупката, па како да ги принуди прави тешко да се сними.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

*Рачно Изработени Квалитет На Изработка *Кеси Се Двојно Stitched Со Тешки Тема И Секој.Страната Е Направена �

Scroll