Обновено
HiSport Пред Шофершајбната за Миење Пумпа 38512-SA5-013 Компатибилен со Хонда,Акура,Субару Заменува 76806-SE3-G02

HiSport Пред Шофершајбната за Миење Пумпа 38512-SA5-013 Компатибилен со Хонда,Акура,Субару Заменува 76806-SE3-G02

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Директни Plug-In инсталација, сите Hi Sport течност за миење пумпа се лесно да биде заменет во вашиот возило, и сите делови се пре-инсталиран да им помогне на инсталација. [ДЕЛ БРОЈ се ВКЛОПУВА] - го Замени Број 21323-232316 B,67128362154,67128377612. [FITMENT] - Компатибилен со 1997-1998 Акура TL, 2001-2004 Субару Пустош, 1990-2004 Субару Наследство, 1984-1993 Хонда Спогодба, 1984-1987 Хонда Граѓански (Задниот), 2002-2006 CRVear. [Ги ИСПОЛНУВААТ ИЛИ НАДМИНУВААТ OE СТАНДАРД] - Hi Sport автомобилски делови за миење пумпа се произведени според највисоки стандарди, со anti-oxidant слој, издржливи и отпорни на оксидација и високи температури, обезбедување долгорочни стабилни перформанси. [100% ТЕСТИРАНИ] - Hi Sport сите wiper течност пумпа се тестирани од страна на нашиот оддел за обезбедување на квалитет одделот пред пакување.Ако добиете производот со вода капки на тоа,Тоа е нормален феномен.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси...

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Посветен флеш Компатибилен со Canon EOS, G, S Серија има вертикална отскокнување Опсег од 0° 90° и хоризонталн�

Одговара за : Fiat Qubo / фиорино / Peugeot Bipper / Citroen го Немо (20082016) #Wi Fi / Дата Мрежата# Wi Fi : Поддржува поврзување

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

Вистинска Замена Дел.Пакет должина : 45.0".Пакет ширина : 0.02".Пакет висина : 0.02".Опис на производот Ова е Вист

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Едно Копче 2 Вода Режими Со притискање на едно копче, конвертирате мека меур крак да силна спреј.НЕ Запл�

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4...

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

Scroll