Обновено
ProCase Патување Накит Случај Организаторот Торба за Жени, Девојки Божиќ, Денот на Вљубените, Мека Поместена Накит Сметководствена Торбичка Преносни Накит Складирање

ProCase Патување Накит Случај Организаторот Торба за Жени, Девојки Божиќ, Денот на Вљубените, Мека Поместена

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 599.76

Pro Case Патување Накит Организатор Торба е совршен за чување, заштита и организирање на вашиот накит, како ѓердани, алки, прстени, обетки, белегзии, приврзоци и многу повеќе кога сте on-the-go.8 инчи; Компактен и лесен, лесно се вклопува во носат-на или ташна; убав подарок за вашата мајка, сопруга, пријателка и женски пријатели на Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Свадба Ден, Денот на Мајката, Годишнина Ден и така натаму.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

√【Ќе се примени】3 парчиња Накит се Тркалаат Торба.Користете го овој грбовник ќеса за да се заштити ваш�

✅ СИСТЕМАТСКИ ОРГАНИЗИРАН ПРОСТОР Повеќе прегради дизајнирани : 2 бендови за прстени, 1 панел со мрежи з

3 oz Size : Максимална Должина : Околу.Функција : 1.3 in Package Листа : 1 x Накит Bag Note : 1.Опремени со еластичен појас, �

Изработени од мек и премиум квалитет материјал, убаво и мазна на допир, им се понуди најдобрата заштита �

Димензија : L*W 23.6 X 11,8 Инчен, Свитлива големина : 11.8 X 5.9 Инчен; Тежина : 0.55 фунти / 250g.Меки кадифени површинат

Ќе љубов оваа симпатична, удобен, патување накит организаторот.Тоа е задолжително за секој патник.Израб

· Совршен за чување на вашите секојдневни накит како прстени, обетки, ѓердани, нараквици и повеќе.ЛЕСЕН �

Материјал : се чувствува + СТП.Удобно и светлина.Лесно да се чисти и брзо сушење.Тоа е добро направен и мо�

5 прилепува на врвот за да виси на ѓердани.Димензија : 10"L x 6.Печати на враќање превозот етикета.Печати на �

КОМПАКТЕН & СТИЛСКИОвој шик Lygen накит тркалаат торба ќе се обезбеди сите ваши обетки,нараквици и ѓердани

Scroll