Обновено
Bettomshin 1Pcs 3.94 x 0.79 (DiaxH) Железо Ретро Таванот Светлина Плоча Шасија Диск Pendant Додатоци Хардвер Крошна Комплет Таванот Плоча Црна Тон

Bettomshin 1Pcs 3.94 x 0.79 (DiaxH) Железо Ретро Таванот Светлина Плоча Шасија Диск Pendant Додатоци Хардвер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 212.64

【ГОЛЕМИНА】- Секоја Големина : 100mm x 20mm / 3.94" x 0.79" (Dx H); Материјал : Железо; Боја : Црна. 【МАТЕРИЈАЛ】- Таванот светлина плоча е направен од висок квалитет на железо метал материјал, силни и издржливи, има добри рѓа отпорни, не е лесно да се оштети. 【ФУНКЦИЈА】- Дизајнирани во ретро стил, овој метал суспензија е им била заклучена на таванот, и тоа дури и може да обезбеди цврста лустерот фиксација да се направи вашиот дом изгледа потопол и поудобно. 【ADVANTEGE】- таванот светлина одбор е лесно да се соберат и расклопување, и завртки на crossbar мора да биде стабилна, а со тоа Таванот Плоча комплет вие можете безбедно да се качи pendant светилки или виси светилките на таванот. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】- Можете да го користите како pendant светилка кука, декорација закачалка, фенер кука крошна светлина комплет е совршен со внатрешна светлина за ходникот, ресторан, royer, дневна соба, кафе и така натаму.Големина : Црна 1pcs.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

【Шик Дизајн】 црна метална рамка комбинира со seeded светилка сенка, која се формира едноставност и соврем

2in : Дијаметар : 36 см / 14 ★Квалитетна Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светил

ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате Доколку имате било каков проблем со објектот ,н�

Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.Работи со блескаво, LED, CFL или

Слој на вар на монистра површина,може да се спротивстави на висока температура,спречување на дрвени муш

Крај : Природни Рѓа Стакло : Seeded.Светилка Тип : Candelabra.Материјал : Цврсти Месинг.Да се биде Лидер во Индуст�

5" / 9" / 11", Backplate Ширина : 3.Сијалица База : E26 / E27, Број на Сијалица База : 1, Крушка Тип : LED / Блескаво / Флуоресц�

【Farmhouse Стил】Оваа индустриска флеш монтирање на плафон осветлување е опремен со минималистички мат црн

9 инчи, висина : 20 cm / 7.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку емаил.�

Времето отпорни и погоден за влажни локации, ова отворено виси светлина карактеристики здрав метална к�

Модерната светлина luxurys, simples, практични, природна и убава, а одлична изработка.квалитетот синозелена кр�

ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА : ги вклучува сите хардвер монтажа, три 12" виси барови, и двете 7" виси барови за брза и �

Карактеристики Едноставни модни сите натпревар.Целосно dimmable кога се користи со dimmable светилки и компати

Материјал : ПВЦ.Сосема нов и висок квалитет.Лустерот Нијанси.Конус облик дизајн, модерен и универзален.з

Pendant светлина е идеален за разни места, од farmhouse pendant осветлување за кујни да pendant светла за бањи.Ве молиме

Направи досадно ходникот толку многу подобро!Лесно да се откажам и голема вредност, бидејќи тоа дојде с�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

81 во / 30cm,со Дијаметар : 1.Со Униформа Светлина, Ниска Потрошувачка, Помалку Топлина Произведена Енергија,

7 инчи, Висина : 19 cm / 7.Се разбира, ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас преку емаил �

За нас : За години, ние работевме на Осветлување тела, биле за производство и извоз на нашите производи.В�

Компатибилен со dimmable сијалица, и вклучете ја (Светилки и да се префрлате НЕ се вклучени).Компатибилен со

Осветленост : 590 LMS ( Dimmable ).Имаме Бранеа Месинг злато и сребро полиран никел finish за да ги задоволи вашите р

【УДОБНО СЈАЈ】 : црна заврши и чисто стакло нијанси, создавање на гроздобер шарм сјај да го осветлите ва�

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН ЛЕД pendant светлина во Хром финиш и со 4" (10cm) дијаметар кристал стил магијата свет, дијаме

【Нуди Индустриски Шарм】 ЗАБЕЛЕШКА !!!Треба да се исправи на 3 сијалица sockets кога составувањето на светли

Мазна форми и линеарна детали.Pleasingly домот Рамка.Поедноставен модерен изглед.Гравирани стаклени сенка.М

Ние ви обезбеди квалитетна услуга по продажбата.Ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме

★Квалитетна Услуга : се надеваме дека ќе се апсолутно задоволни со нашата светилки и услуги.4 инчи / 100 см

★ Две светли тела, креативни лустерот со сијалица форма, да даде осветлување единствена конотација и те

Scroll