Обновено
Orbrium Играчки 12 (20 Парчиња) Дрвени Воз Автомобили за Деца + Dual-се користи Дрвена Кутија Корица/Тунелот Дрвени Воз Поставите Возови Играчка Компатибилен со Томас Дрвен

Orbrium Играчки 12 (20 Парчиња) Дрвени Воз Автомобили за Деца + Dual-се користи Дрвена Кутија Корица/Тунелот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Првата и оригинална 12 Воз Автомобили во Дрвени Екран зачувување Кутија.Само од ORBRIUM, дрвена кутија со капак (НИ Патентиран) може да се претвори во убава сценско тунелот!!.Голема колекција на мотори и обука на автомобили која вклучува Двојна Котел Пареа Мотор, Дизел Мотор, Пареа Мотор хумор својата нежна, 2 X Патникот Тренери, Конкретно јас-Зрак Рамен Кревет Автомобил, Бункер во Автомобил со Капак, Вртливата Јаглен Автомобил (со отстранлив магнетни јаглен оптоварување), Caboose, Сад Автомобил (со отстранлив магнетни сад оптоварување) , и Нафтениот Танкер Автомобил (со магнетни нафтениот танкер оптоварување).Специјално координирани бои со многу детали графика.Секој мотор служи за различни намени во playability.Апсолутна вредност за воз автомобили во дрвена кутија сет!!Се согласува да се САД и Канада играчка стандарди за безбедност.Голема колекција на мотори и обука на автомобили од Orbrium Играчки.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Не употребувајте челична волна да се чисти вашиот пат.Додадете го остатокот од автомобили кои доаѓаат с

Уникатен сјајни насликани boxcar од Ангажирање.Само достапни во Услугата Станица Специјален Сет 1978 година

100 % Дрво.Фантастични воз поставите додаток за да ја збогати вашата тековната воз во собата.Поттикнува н�

Scroll