Обновено
Г.С.-X Жените Вентилатор Работи Хулахопки

Г.С.-X Жените Вентилатор Работи Хулахопки

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2400.00

80% Најлон, 20% Lycra - 2-начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra - 4-начин се водат тело ткаенина; Машина за миење топло со слични бои.Не кајгана.-X Поддршка на Веб технологија имитира kinesiology-снимање техники кои тренери се применуваат за повредени мускули.-X Вентилатор Хулахопки, прво топло времето климатизација хулахопки, се совршени за топло времето спортисти кои сакаат долниот дел од телото поддршка и ладење.Насочени Support The патентиран Г.-X Поддршка на Веб обезбедува насочени за поддршка на коленото, ТОА бенд и хип flexor области за поголема стабилност и подобрени перформанси.Машина За Миење.Кога оваа технологија се применува на мускулите и зглобовите тоа создава exoskeletal за поддршка на системот кои се подобрува биомеханиката за време на движење.Вграден-во "air-conditioning" преку водат мрежа Вентилатор панели во quadriceps и теле области на нозе го намалува вишокот топлина start-up и топлина замор.80% Полиестер, 20% Spandex.Патентираната Г.Жените специфичен дизајн и шема со Coolmax gusseted crotch лагер.Mesh вентилација панели се наоѓа во најжешките области на нога (на quadriceps и теле), им овозможи на топол воздух за да избега и ладен воздух за да го внесете, намалување на топлината што се замор и подобрување на циркулацијата.Останатите карактеристики вклучуваат насочени променлива компресија, рефлексивни лого за екстра видливост во текот на ноќта, клучен џеб, и двоен-засилен корселе со рамна нерешено кабелот.Променлива компресија заедно веб овозможува циркулација, минимизирање на млечна киселина start-up и болки во мускулите, па така ќе можат да бидат активни подолги и закрепне побрзо.Абдоминална поддршка панел обезбедува дополнителна поддршка на долниот дел од стомачните мускули.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

Едно Копче 2 Вода Режими Со притискање на едно копче, конвертирате мека меур крак да силна спреј.НЕ Запл�

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

Цена по 140 Парчиња Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди Filigrees C2 GZ5 Y Шупливи Лабава Монистра Антички Бронзе�

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

Организира flatware и / или мирудии.За употреба во хоризонтална монтажа апликации.Издржливи полистирен изг�

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

ПРИЛАГОДУВАЊА : Тековни Поставки на овој stepper моторни возачот се корисна и факултативниот помеѓу 2.Во гр�

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Scroll