Обновено
Хемиски Момци SPI21716 Заврши Detailer Сјај Подобрувач & Protectant, 16 fl. оз

Хемиски Момци SPI21716 Заврши Detailer Сјај Подобрувач & Protectant, 16 fl. оз

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1080.00

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чисти и заштитува сјајни винил обвива, сјајна печатени графика, и јасно градник заштита филмови на сите возила.Синтетички detailer безбедно ги отстранува нечистотии, прашина, патот валкано, и птичјиот измет, без да предизвика било гребење или swirls на површината.Заврши Detailer е споен со спреј пломби технологија за заштита сјајна винил обвива и графика на сите возила.UV solar блокатори се спречи винил обвива и графички дизајни од бледнее, и помогне да се спречи yellowing и дисколорација на јасни градници.Тешките временски услови може да предизвика прерана носат на сите стап-на обвива и графика.На sprayable detailer услови и ја штити површината за да го продолжи животот на винил автомобил обвива, јасно заштита филмови, и печатени графички колекции.Заврши Detailer безбедно ги отстранува нечистотија и остатоци од сопствени обвива и графика, без да предизвика swirls или гребење.Обичај возило обвива се чувствителни површини кои бараат посебна грижа и внимание.УВ сончеви зраци, вода места, патот валкано, и загадување може да дамка и го уништи завиткани површини.Заврши Detailer е дизајниран да се одржи и состојба на површини, додека за заштита винил обвива и графички колекции од дамки, се вртат знаци, и стареењето.Едноставно спреј и избрише нечистотија настрана за еден брилијантен сјај.Работи одлично на ОЕМ и резервни винил графика на сите возила.Заврши Detailer е совршен избор за чистење, блесок, и заштита на сите винил завиткани површини и графика.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

360°ротирачки кука, зацврстување на товарот,силна цврстина, отпорност на триење и свиткување отпор.Широк

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4 Ултра траен, висок

Совршена големина, не гломазна, за мали работи како со пари, монети, картички, сметки, клучеви.Одговара р�

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Земја : Tuvalu Година : 2021 Лицето Вредност : 2 Долари Метал : Сребро .999 Дијаметар : 40.69 мм Тежина (g) : 62.2 (2 мл).Кв

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси...

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Scroll