Обновено
Електронски Мерење Алатка, Vernier Caliper, Електронски Дигитални Caliper 150Mm/300мм Дигитални Владетел Caliper Преносни Фарма Дом за(150MM долга вилица јаглерод caliper)

Електронски Мерење Алатка, Vernier Caliper, Електронски Дигитални Caliper 150Mm/300мм Дигитални Владетел Caliper

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 558.96

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm/300мм(изборен)Функција : Measurement Accuracy : 0.Функција : 1. Висока јачина на карбонски влакна композитни материјали, мала тежина и лесен за carry2. ????【ИСЧИСТИТЕ ЕКРАНОТ】????Екранот на овој дигитални caliper мерење алатка има јасни читања, и тоа исто така може да се користи за да се измери магнетни предмети без оштетување за време на мерењето и е моќен. Може да се користи за мерење на магнетни предмети без оштетување за време на measurement3.Ние ќе ви даде стручен и детални одговори во рок од 24 часа. ????【2 ЕДИНИЦА ЗА КОНВЕРЗИЈА】????Овој дигитален caliper може да се конвертира помеѓу метрички и кралскиот системи, две различни единици, погодно за вашиот мерење и читање, а повеќе практично да ги користат. Дисплејот овозможува јасно читања која е точна и convenient5.Ако имате било какви прашања во врска со оваа микрометар caliper, ве молиме контактирајте со нас.Две мерење се движи од 0-150mm и 0-300мм се достапни за да ги задоволат вашите различни потреби. Може да се користи во училиштата, столарија, фарми или homes4.????【ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ】????Мерење точноста на оваа caliper мерење алатка е 0,1 мм, и мерење на точност е висока.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

Креативна форма чај тегла го прави ова може да апсолутно добар сад за домаќинствата.керамички чај канис

Со овој производ, вие не треба да се грижи за безбедноста на мотоцикли.Направени на CNC алуминиум, издржли

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Директни PlugIn инсталација, сите Hi Sport течност за миење пумпа се лесно да биде замен

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Едно Копче 2 Вода Режими Со притискање на едно копче, конвертирате мека меур крак да силна спреј.НЕ Запл�

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

Scroll