Обновено
Колонијалната CNT-1 CottageCutz 2-во-1 Игла Threader

Колонијалната CNT-1 CottageCutz 2-во-1 Игла Threader

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 160.08

Само Навој Дека Бода Некогаш Ќе Треба!Здрав Парична Казна Жица Во Едниот И Екстра-Големи Во Другиот Крај.Овие Се Одличен Начин За Да Додадете Екстра Дизајн Во Каков Проект Сакате Да Го Додадете На.Се Справи Со Inverts И Костец Безбедно Да Се Заштити Жица И Доволно Долго За Да Лесно Да Се Постигне Во Машини.Земја На Потекло : Кина.Жица Навој Во Цевка.Само навој дека бода некогаш ќе треба!Здрав парична казна жица во едниот и екстра-големи во другиот крај.Се справи со inverts и костец безбедно да се заштити жица и доволно долго за да лесно да се постигне во машини.Совршен старт на било кој проект.Изработени во Тајван.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Може да се направи полесно за провира.Погодни за рачно или со машина за шиење.Одлична алатка за стариот �

Удар во моделот ќе want Note : Поради разликите помеѓу различни снимање методи и монитори, има мало боја разл

DIY Игла Threader Бод Жица Игла Threader Пластични Провира Помош Threader Шиење Додатоци Тема Threader Шиење Додатоци Пак

【Игла Threaders】Игла Threader е изработен од пластика со добар квалитет,да ви помогне да конец со игла и низа би

Материјал : Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Голема прибор за шиење занает проект.Threader поставете ја зг

Секој пластични шиење алатка карактеристики дупка во средината, само користење на јаже или еластична б�

Удобен, трајни, практични, таков вид на threader е пренослив и лесен за употреба.Двевоедно threader функционира �

Осамен Пластични Еластична Threader Водичи За Шиење Алатки Рака Занаети Додатоци.Погоден за Корселе, здолн�

Ова е исто така добар празник подароци за мајки и на постари лица.Тоа е голема машина за шиење threader и вме�

Двојно дупка дизајн на threader помага да се конец во игла за шиење повеќе лесно, на тој начин постигнување н

Направени од високо квалитетни алуминиумски материјал, издржлив да ја користите.Лесен и удобен за кори�

Тоа може да биде полесно да се помине гајтанот низ иглата очи, далеку од секаква неволја.Со оваа помош во

Сосема нов и висок квалитет.Ве молиме следете го упатството како на сликата покажува : внесете уредот пр

【Корисни И КОРИСНИ】автоматско провира уред се користи за да се реши проблемот на сиромашните видот и д

Оваа тема жица водич карактеристики добра цврстина, не е лесно да се скрши, ниту да се деформира.Можете д

Погоден за повеќето игли за шиење и комбинација игли, не се погодни за крстот бод игли.За вметнување, тоа

Игла Дијаметар : 3.5 mm / 5мм.Направен од висок квалитет на дрво и метални материјали, антикорозија и отпорн�

Scroll