Обновено
Скриј & Drink, Полесни Holster рачно изработени од Целосни Зрна Кожа - Издржлив, Лесен Превозникот, за Носител со Џеб за Полесни, Тешки Метален Клип за Клучеви, Прикачување

Скриј & Drink, Полесни Holster рачно изработени од Целосни Зрна Кожа - Издржлив, Лесен Превозникот, за Носител

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76

Оваа превозникот е издржлив и лесен, па тоа е сигурно да трае многу години и користи.Било лабава завршува се помина над со отворен пламен за да се обезбеди без unravelling текот на неговиот животен век.СКРИЈ & ПИЈАЛОК Е 101 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА : Секој еден од Скриј & Пијалок е рустикален, издржлив на кожни производи е направен со нега и занетчиството, со секој објект рачно изработени со највисок стандард.Удобно да се закачите на оваа полесни носителот на вашиот половината појас и лесно може да го носи вашиот полесни и копчињата со вас каде и да одите.ФИНО РАКА STITCHED : горди сме дека секој од нашите производи се рачно изработени од страна на експерт за локалните занаетчии на Pastores, Гватемала, градот целосно посветен на изработката на кожни производи.Издржливи и долготрајни дебели, Полно Зрно Кожа.Нашата доверба во нашите производи не познава граници, така што вклучуваат секој производ што ќе го купите со 101 Година Гаранција.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР + ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Дедо Playa гордо стои зад своите производи и знае дека ова уникатни, рачно изработени производ ќе направи одличен подарок за пријателите, семејството и најблиски, без разлика дали за родендени, Божиќ, или за некоја посебна прилика.Ние се стремиме за ништо друго туку 100% задоволство кога станува збор за нашите производи, па ако не сте задоволни, само да стапите во контакт со нас и ние ќе ви помогнат што е можно побрзо.Она што е уште поважно, ние го вклучите 100% Доживотна Задоволството на Клиентите Гаранција, значи, ако во било која точка не сте задоволни со вашата нарачка, само да стапите во контакт со нас, па ние може да го направи тоа право, со замена или враќање на средствата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Поради тоа што е рачно изработени може да бидат мали слабости во кожа или крои.IQ Лаборатории Кожа Случај

Scroll