Обновено
Dustpan и Четка во Собата, Четка и Dustpan Сет,Мини Dustpan и Четка во Собата со Ергономски Рачка за Лесно Софа, Биро

Dustpan и Четка во Собата, Четка и Dustpan Сет,Мини Dustpan и Четка во Собата со Ергономски Рачка за Лесно Софа,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 134.16

Премиум Квалитет Материјал : Нашата Прашина пан и Четка го поставите се направени од високо квалитетни PP и најлон.Четка карактеристики долга-трајни потрошни влакната што може да се фати и да се движат нечистотија ефикасно..Удобен : Двете четка и dustpan се справува имаат дупки да се откажам овој сет на дофат за практично складирање.Тенок форма овозможи удобен простор во дом или во движење.Креативен Дизајн : мали прашина тави со четка поставите ергономски зафат се справи со е мека и удобна, и аголот го прави тоа добро прилагодени за гуши мали мензи во cleanning и мали области.Широко се Користи : Ова Dustpan и Четка можат да сите околу чистење на тастатурата, автомобили, маса, countertop, животната средина на мали миленичиња, па дури и деца оброк мензи итн.Гаранција за квалитет : Ние ќе ви понуди висок квалитет мини рака метла и dustpan постави и добра услуга исто како во минатото.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

6пакет од 10 инчен dustpan и четката се поставува за ракаубедливо прашина и остатоци од површини.Направени о�

Мазна задните тркала подобрување на отпорност на абење.Нема дамка, бојата, или апсорбираат мириси.Изгра

Метла и Dustpan Сет : Чувајте ги вашите workspace чиста и уредна благодарение на оваа група на мини рака метли и du

Фоајето тави стожерот и заклучи на своето место во употреба и пуштање лесно носење или празнење.Рачки ф�

Се продаваат како 1 Секој.Ги отстранува остатоците брзо без виткање.Swiveling прашина пан отвора кога база д�

✔ 【Со Проширена Столбови】 Оваа метла и dustpan windproof е Со Проширена столбови.Додадено 9 инчи не се зголеми �

НАДГРАДИ ФУНКЦИЈА : Две прилепува на метла главата работи со неплетени ткаенини за прозорецот за чистењ

ВИСОК КВАЛИТЕТ На : dustpan и четка го поставите се мали и направени со висок квалитет МИЛЕНИЧЕ влакна.ПОВЕЌ

【Мини Dustpan и Четка го Поставите】 : чистење комплет содржи 3 четки и 3 dustpans.Dustpan големина : 7.9x6.6 инчи, четка �

Scroll