Обновено
Maymom Backflow Заштитник Duckbill Вентил Компатибилен со Спектри S1 Спектри S2 го Замени Спектри Backflow Заштитник Спектри Duckbill Вентил Не Оригиналниот Спектар Пумпа Делови Спект

Maymom Backflow Заштитник Duckbill Вентил Компатибилен со Спектри S1 Спектри S2 го Замени Спектри Backflow Заштитник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 348.00

На breastpump делови можат да бидат санирани со вода пареа или во врела вода.Компатибилен со Спектри S2, Спектри S1, Спектри 9 Плус.Работа со Спектри/ Maymom прирабница и Спектри/ Maymom цевки.Подолг животен век.Maymom мембрана работи со Maymom backflow заштитник (долги, средни, кратко стебло).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Воздухот се два приклучок испорачува прилагодливи мирис на прилагодувања за да ги задоволат вашите пот

1 цевки сет со три конектори еден за да се поврзете со Melela Замавмакси пумпа (двојна пумпа), два за да се по

????????????【Handsfree Градите Пумпа】градите пумпа е лесен и пренослив(само 15 унци).Тоа им обезбедува на мајки со

Декорација на воздухот со нашите Glade Приклучок Во воздухот се два.Масло Додатоци кои промена на располо�

100% Сосема нов и висок квалитет.Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Тестирани Единици.Во Голем�

【KICHEN ПОМОШНИК】Електрични шише настроената е погодна за жени, готвачи, старите лица и луѓето кои одат с�

✅ Погоден за носене 812 нивоа се гради транспорт режими, а интензитетот е приспособена според големината

Читате, пишувате текст, се зборува на телефон, го користите вашиот компјутер, или имаат тенденција на ва�

【Последните електрични може да настроената ќе треба】Кујната Мама автоматски може да настроената е на�

АПСОЛУТНО ПОВЕЌЕТО НАПРЕДНИ БОЛНИЦА ОДДЕЛЕНИЕ ПУМПА НА РАСПОЛАГАЊЕ СО БАТЕРИЈА!.Затворен систем – хиг�

Материјал : Висок квалитет на ЕВА, стакло и природни билни етерични масла.Здрава сертификација материја

Лесно Собрание : Со парична казна изработка и компактна структура, која е лесно да се соберат, погодно за

Белешки од lush овошје и цвеќиња горат на хоризонтот.Нови, целосно редизајниран батеријатауправувана нос

Производителот гаранција може да не се применува.Операторот / Livery : Колас Железнички, Жолта / Портокал.Ме

Молчи работи го прави погоден за користење во текот на ноќта без нарушување на вашето бебе.Во споредба с

Со навестувања на круша и лили, слатка самоизми мирис на Лен & Небото ќе лебдат на мирисtastic облак.Првите �

★Кабел Должина : Околу 4 FT ★ПРЕВОЗОТ : Истиот Ден Превозот !Освен за викенди и Празници!...

Scroll