Обновено
Geedel Ротари Сирење Grater, Кујна Mandoline Зеленчук Slicer со 3 Меѓусебно Ножеви, Лесен за Чистење Ротари Grater Slicer за Овошје, Зеленчук, Ореви

Geedel Ротари Сирење Grater, Кујна Mandoline Зеленчук Slicer со 3 Меѓусебно Ножеви, Лесен за Чистење Ротари

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76

✔Нула Повреда & 100% за Безбедност на Храна - Не повеќе допирање ножеви, само да заборавите за сечење да се повреди.Оваа ротари сирење grater, те штити од остри ножеви, и сите делови се направени од храна одделение BPA-FREE материјал. ✔Направи Сечење Побрзо - Уникатен ротирачки барабан сечење на дизајнот, што го прави тапан grater намали состојки 12x побрзо од другите сирење shredders, напор и ротирачки трошат помалку време за да се добие првично храна. ✔Mutil Цел Зеленчук Slicer - Заврши вашиот подготовка на храна со 3 меѓусебно ножеви и го прави режење, сечење и брусење лесно, совршен за краставица, морков, компир, кромид, сирење, чоколадо, лук, па дури и кикирики, бадеми. ✔Брзо се Чисти & Простор за Заштеда на енергија - сирење grater е кој се одвојува, како и тоа да трае до малку шкафот база.Вие едноставно можете да се исчисти ротари grater под вода за пиење, тоа е, исто така, машина за миење садови безбедно. ✔100% Задоволство Загарантирана - производот доаѓа со 1-Месец дена Бесплатен Пробен период.Ние исто така нудиме и 24 часа за купувачи на услуга и животниот век на техничка поддршка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Карактеристики : (3) Висок квалитет, од нерѓосувачки челик сечилото дискови (1) Груб решетки нож диск (1) Г

Scroll