Обновено
Морис Производи ПВЦ Цевки Канал Бендер – Трајно ја Наведнува 40 ПВЦ До 90 Степени – ја Елиминира Потребата за Греење Ќебиња, Топлина Пушки – 3/4 Инчи

Морис Производи ПВЦ Цевки Канал Бендер – Трајно ја Наведнува 40 ПВЦ До 90 Степени – ја Елиминира Потребата за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 999.36

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Ова ПВЦ Цевки Канал Бендер од Морис Производи поедноставува процесот на свиткување на ПВЦ Цевки 40, на крајот на намалување на бројот на ПВЦ фитинзи е потребно.Се НАВЕДНУВА ДО 90 СТЕПЕНИ : Додека работел на станбени или комерцијални проекти, можете лесно да го вметнете ја цевката пролет во цевката и се наведнуваат низ вашиот коленото.Секој ПВЦ Цевки Канал наведнува до 90 степени.Ја ЕЛИМИНИРА ПОТРЕБАТА ЗА ОПРЕМА : Фрли надвор оние греење ќебиња и топлина пиштоли кога сте опремени со оваа ПВЦ Цевки Канал Бендер кој се навалува лесно без топлина во средини кои се над 60 степени Целзиусови.ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНАТА ОПЦИИ : Најдете само право големина што ви треба во ПВЦ Цевка Канал Бендер со опции, кои вклучуваат½",¾", 1", 1 ¼ " и 1½".КОЛЕКЦИЈА НА СЕОПФАТНА ЕЛЕКТРИЧНИ АЛАТКИ : Морис Производи е горда да поседуваат различни електрични алатки и апликации кои се движат од жица конектори и не-изолирани ferrule да најлон кабел врски и кабел splicers.Големина : 0.75 Инчи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Отпорност на абење ја означува способноста да се спречи површината штета предизвикана од контакт со др�

На алуминиумски цевки може да се полира [Употреба] Тоа може да бидат обработени според должината што тр�

Цевка големина : Надворешен дијаметар : 6mm, Interna дијаметар : 4mm, Дебелина : 1mm, Должина : 350mm.Висока цврстина, �

Добар стандард на ПВЦ Цевки Конектори за Наводнување Притисок Вентил.Издржливи и долг животен век, се ш�

Силиконски Цевки Димензии : 10мм x 12mm (I D x O.Г.); Должина : 3 m / 10ft; Дебелина на Ѕид : 1mm(0.04").Стеги Со 2pcs нерѓосув

Откако новиот цевка е инсталиран и, ПРЕД целосно inflating само додадете неколку PSI и понатаму форма на цевка

Полиестер,Памук.Одлично за додавање на посебен допре до дома декор проекти, цевки за јоргани и текстил и

Професионална одделение Памук Цевки Велт Кабелот директно од сад производителот.Оваа екстраглатки цев

Користејќи високо квалитетни UPVC материјал шприц, површина полирање третман, со висок квалитет.Добра из�

1 / 4" внатрешен дијаметар, 3 / 8" надворешниот дијаметар (6.35 x 9.53 mm) многу популарна цевки големина за многу

BPA Free Нетоксични и невкусна храна одделение, медицински одделение;(Црево Стегач : 304 од не ' рѓосувачки че�

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка.Пакетот вклучува : 1pc ID 8мм х OD 12mm x 1000mm.Дебел

ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА Трајни aluminized челична конструкција за отпорност на корозија и перформанси.ЛЕСНО ДА

Број на модел : ALL221648 Објектот Пакет Должина : 97.99999990004".Објектот Пакет Ширина : 3.299999996634".Објектот Пакет Ви�

Памук.Професионална одделение Памук Цевки Велт Кабелот директно од сад производителот.Оваа екстраглат

100% Јаглерод Влакна.Висока јачина на 3 K Карбонски Влакна Цевка.Пакет содржи : 1 парче*14*16*1000mm.Дебелина на ѕ�

БАКАР ЦЕВКИ ТИП М : Цевки и Фитинзи за притисок апликации имаат големо влијание сила и се наменети за топ

УВ Отпор.ниска цена со 8pcs пакет 100% чист јаглерод влакна.Толеранција : + / 0.1 мала тежина.Надворешен Дијаме�

4130 челик е повеќенаменска и нуди добра сила, weldability, влијание и отпорност на триење, а исто така се лесно �

Направен од многу светлина hightech полимер пена патентиран Aither 1.1 технологија.Многу мала тежина, за повеќе

Answer : ___________________________ NOTE : Сите карбонски влакна цевки ќе има отстапување од + / 0.15 3 K Чист Јаглерод Влакна,

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Црвено Orifice Цевка 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (г�

✅Answer : ___________________________ Note : Сите Карбонски Влакна Плоштадот Цевка Ќе Има Отстапување Од + / 0.✅Карбонски В�

Големината и Обликот : Заоблени цевка со 25mm / 1" надворешен дијаметар, 23mm / 0.9" внатрешен дијаметар, 500mm / 19.7"

БАКАР ЦЕВКИ ТИП М : Цевки и Фитинзи за притисок апликации имаат големо влијание сила и се наменети за топ

Силиконски цевка големина : 6mm ID х 8мм OD; дебелина : 1mm; должина : 5meters(16.4 ft).Силиконски црева е направен од ФД

Посебни Употреба површини градини, zoos, трговски центри, изложби, цвеќиња земјоделство, сточарство, и та�

Scroll