Обновено
OIIKI 4 Пак Тапа Замена Дел Внесете Филтер + 2 Пакет Отстранување Клуч Алатка, со мембрани за Заштеда на Вода Проток Restrictor Сет, за Бања или Кујна, 18.5 mm/0.72 Инчен

OIIKI 4 Пак Тапа Замена Дел Внесете Филтер + 2 Пакет Отстранување Клуч Алатка, со мембрани за Заштеда на Вода

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 210.00

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm/0.72 Инчен женски spout, одлична замена тапа аератори за Бања или Кујна, се обезбеди непречено тече.Функција : тапа aerator вметнете е многу практична и ефективна, која може да се ублажи влијанието на водата и да се спречи вода од јавните од страна на генерирање на многу меурчиња, и ефикасно да го поправи на низок проток тапа и ви дава мазна проток повторно.Силна Aerator Клуч : замена дел доаѓа со отстранување клучеви, која ќе ви помогне да ги отстраните или да го инсталира во минути, исто така, заштеда на многу пари и време за да се јавите на еден водоводџија.Примена : На Славина за Замена на Дел собата е совршен за да го замени стариот кујнски мијалник чешми, бања чешми и тоалетот чешми spout главата, понудата ќе чиста, бистра вода да се напие, погоден за Neoperl, Делта, Moen, Kohler, Американски Стандард, Danze, и Groche Кеш Аератори.Пакет се вклучени : 4 Пак Тапа Замена Дел Внесете Филтер + 2 Пакет Отстранување Клуч Алатка во вкупниот број.Стил : 18.5 mm/0.72 Инч.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

На M2 D212 IB Боја Optix 12" DVC 2Ohm бесконечна одбивни морски subwoofer испорачува гласно, јасно, точни бас, и светлина �

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

Исклучително poroфилтрација медиум наменета да се користи во сите аквариуми и водни системи со p H вреднос

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

Креативна форма чај тегла го прави ова може да апсолутно добар сад за домаќинствата.керамички чај канис

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

➯【3 PCS СТРАШНО ЛИЛЈАЦИ】Пакет содржи 3pcs гума плашлив виси лилјаци за ноќта на Вештерките украси 4 големи

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4 Ултра траен, висок

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

Scroll