Обновено
Американски Образовни Скелет Модел, 34 Висина

Американски Образовни Скелет Модел, 34 Висина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76

Возрасни човечки машки скелет модел за психолошка студија.Горните и долните екстремитети со подвижни зглобови за демонстрација цели.'Рбетниот столб опишува' рбетниот мозок, нерви излез, ' рбетен артериите, и herniated диск за детален преглед.Достапни во две големини за училница десктоп екранот.Копче за наставни употреба.Големина : 34" Висина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% природен латекс 100 %天然ラテックス製,厚さ0.4 mm 安全、防水、汚染無料、何度も家庭用に必要な再利用することができます 多様化�

Scroll