Обновено
Fdit СТП Кожа Цигара Кутија Случај со Торбичка Полесни Носителот на Цигари Случај и Точење (Црвено)

Fdit СТП Кожа Цигара Кутија Случај со Торбичка Полесни Носителот на Цигари Случај и Точење (Црвено)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76

Производство на цигари за складирање на случај е направен за квалитет СТП кожа и нерѓосувачки челик материјали.Добра изработка, таписерии и луксузни цигари случај.Флип clamshell стил случај, удобен и кул да се користи.Мултифункционален.Може да се користи за чување на цигари, име картичка, полесни.Убав подарок за вашите пријатели.Боја : Црвена.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll