Обновено
Амазон Основите USB-C до HDMI Кабел Адаптер (Thunderbolt 3 Компатибилен) 4K@30Hz - 1-Метарски

Амазон Основите USB-C до HDMI Кабел Адаптер (Thunderbolt 3 Компатибилен) [email protected] - 1-Метарски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2011.20

ВО КУТИЈА : 1-нога USB-C за да го HDMI кабелот за адаптер.УРЕДОТ КОМПАТИБИЛНОСТ : За употреба со Телевизори, монитори, проектори, и повеќе; Thunderbolt 3 компатибилен.ПЕРФОРМАНСИ : Кристално јасно за пренос на податоци; компатибилен со 4 K видео; сигурен 30 Hz refresh стапки.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Флексибилен кабел со трајни оклопна и алуминиум проводници.ПРИКЛУЧОКОТ, без дополнителен возач/софтвер е потребно.Answer : ___________________________ NOTE : Домаќин USB-C порта бара ДП Alt Режим за прикажување на видео преку USB-C (не сите USB-C пристаништа поддршка Alt Владата функционалноста).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Конектор Тип А : HDMI Приклучокот.Кабел Должина Империал : 3ft.Кабел Должина Метрички : 914mm.Јакна Боја : Црна.

Разредител ви овозможува да ги позиционирате вашиот уред во оптимална позиција, поблиску до работ на ва

5 ft Универзална Компатибилност (Apple TV, Оган ТВ, PS4 / PS3, CD / DVD / Bluray плеери, КОМПЈУТЕР и сл [Едноставен и Лесен]

На аглеста HDMI адаптери се избегне свиткување HDMI кабли и олеснување на притисокот врз HDMI порти за да се з�

3 D поддршка со резолуција до 1080p.HDCP одговара.Поддржува повеќе боја простори како DSC и s YCC601 4 пати повисоки

Универзална HDMI Typeза да го ТипКонекција за популарни уреди : Стандарден HDMI порти користи на HDTV, CD / DVD / Bluray

Да се осигура дека ќе имаат чиста и беспрекорна сигнал на пренос 8 K HD линија,И може да пренос на податоци

Не се компатибилни со уреди што не поддржуваат протоколот од ДП Alt Режим.Совршено решение за вашиот USBC У�

2 Пакет 4 Нозе High Speed HDMI Кабел се поврзува на Bluray плеер, компјутер, AV приемник, Apple TV, Roku streaming media player, кабло�

0, и наназад компатибилен со претходните HDMI 1.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ПРЕД да го КУПИТЕ : HDMI Машко на Машко Кабело�

【48 Gbps HDMI Кабел】пренос го оценувате оваа 8k HDMI кабелот е повисока од претходната 2 【Премиум HDMI Конекторо�

Искуство ВилицаНамалувањето Детали И Резолуција, изграден да се направи да се почувствувате моќта на с�

Висок освежете го оценувате обезбедува неверојатно течност игра за време на брза акција секвенци, елим�

1 Кабелот е соодветен за вашата стриминг уреди, Apple TV, NVIDIA SHIELD TV, CD / DVD / Bluray плеери, Оган ТВ, Roku Ултра, PS5 / 4, Xbo

Кабелот Тип : HDMI.Кабел Должина : 50 ft.Конектор за Прв Крај : 1 x HDMI (Тип А) Машки HDMI 2.0 Дигитален Аудио / Видео.К�

Поврзување на DVID излезен уред (видео картичка, итн.Тоа може да префрлувате висок пропусен опсег, некомпр

Ултратенок, флексибилен и лесен, што го прави полесно да се управува од еден типичен HDMI кабел, додека обе

8 пати повеќе боја отколку стандард RGB 3ft hdmi кабел, H0810, ASIN : B08 G4 Y3 BF4 10ft hdmi кабел, H0830, ASIN : B08 G4 ZMPH4.Приказ на ра�

HDmale да HD машки продолжување кабел.Најновите HD верзија 1.4 кабел, висока брзина на пренос и наназад компат�

Компатибилен со : Nextbook Ares 8 A NX16 A8116 K Таблет КОМПЈУТЕР.Бренд нови HDMI кабел кабелот води, Замена на само, не �

【Најновите 8 K мини HDMI да HDMI Кабел】Поддршка 8 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz, UHD, FHD, 3 D, Ethernet, Audio Return Channel, HDR 4 : 4 : 4 боја формат ,48

Ritz Опрема постои за да се направи тоа е можно.УДОБЕН КАБЕЛ Совршена Должина & Лесен Стил, Направете го то�

Scroll