Обновено
SEPHORA КОЛЕКЦИЈА Светла Иднина Боја се поправи дисхармонијата во вилицата 05 Диња 0.14 оз

SEPHORA КОЛЕКЦИЈА Светла Иднина Боја се поправи дисхармонијата во вилицата 05 Диња 0.14 оз

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 862.08

Исполнет со ананас екстракт, на гел-серум формула brightens и ја подобрува кожата текстура како што покрива, што го прави идеален за под-око област.Што е тоа : лесен concealer која ги опфаќа и brightens да ви помогне лажни повеќе алармирање изглед во секунди.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

обезбедува физичка бариера против сонце и загадувањето.Сатенски финиш.Повеќе светлечки & здрав изглед.�

SOLEHE CONCEALER : Со нијанси, оваа мажите concealer натпревари кожата на ѕвонење да испорача повеќе дури и тен, со бе

Совршено големина concealer молив што се крие несовршености и discolorations, обезбедувајќи покриеност ви треба за

Најчиста состојки^долготрајни^Високо пигментирани^Професионални и квалитетни^Не се тестирани на живот

Уникатен 3во1 Формулација за Индивидуализира Прикривање од Чиста да Нетранспарентно Покриеност...

【3 ВО 1 CONCEALER КОМПЛЕТ】 Овој пренослив concealer контура палета вклучува 3 бои.3 бои може да се меша или да се ко

✔Најдете вашиот изглед со Контура се Држиме Контура Стап,Правопис Гарантира беспрекорна тен.Со овој пр

Бестежин, Висока Пигмент Concealer Ги Покрива Сите Недостатоци На Лицето.Сферични Замаглување Прав Optically Blur

Bobbi Brown Интензивна Кожата Серум Concealer #02 слонова коска 7ml / 0.24 оз.На свилен серум concealer да го олеснат кожат�

Создава мазна површина да се зголеми на почитување на сенки.Помага да се задржи било прав сенки во боја �

5pcs.На Беспрекорно Лице Книга.Овој пренослив компактен карактеристики Laure Mercier ' s Затемнети Крем Crème Комп

Шминка.Идеален за маскирање темни кругови под очите и други несовршености, Инстант Целосно Покривање Con

Scroll