Обновено
Вернер AC10-20-02 Долго Тело Алуминиум Скала Приклучоци за Фази до 20-Инчен Ширина (Пар)

Вернер AC10-20-02 Долго Тело Алуминиум Скала Приклучоци за Фази до 20-Инчен Ширина (Пар)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2157.12

2-rung модел.Долго тело прифаќа фази на 20-инчен ширина.Лесен, здрав лесен за употреба.Дизајнирани за брз областа корекција.Месеци од двете страни на продолжување скала.Опис на производот На AC10-20-02 две rung долго тело скала џек е наменета за брзо областа корекција.Платформата менгеме систем менгеме обезбедува платформа на скала приклучоци и врски поддршка на скали заедно за да помогнат во обезбедувањето на целата скала џек систем.На лесни, но цврсти џек месеци од двете страни на продолжување скала.Тоа го прифаќа фази до 20 во ширина.Се препорачува за употреба со 300 lb Тип IA и 375 lb Тип IAA продолжување на скали.На Вернер Долго Тело алуминиум скала приклучоци за фази до 20-инчен ширина вклучете го користењето на штици или фази помеѓу Тип 1 или 1А скали.Стави дигалки нога далеку од секој крај на штица или фаза нив до 20 инчи широка, а потоа користете го стеги да се одржи на штица или на сцената заедно П. кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Од Производителот Ова е краток тело скала џек.Скала приклучоци ви овозможи да се кандидира штици или фази помеѓу еден пар на продолжување или еден скали.Скала приклучоци треба да бидат ставени една нога од секој крај на штица или фаза.Тие треба да се користи за тип I или ВС скали.Вид телото приклучоци ќе го поддржи фази до 14 инчи во ширина, долго тело до 20 инчи.Вернер скала приклучоци се користи платформа менгеме систем за да се стега штицата да скала приклучоци и да помогне да се врзуваат на целиот систем заедно. (цени на пар).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Висококвалитетна Кожа копче фоб покрие случај торба носителот јакна заштитник одговара за 20162021 Hyundai Tucso

Овој дел е исто така познат како : HY2067345 / 2067345 / HY 2067345 Цилиндар Барел на Хидрауличен Цилиндар [Хидраулич

Ова се користи паркинг додатоци За ГМ PN : 23428268 Откривање Спектар : 0.5 M~2М.Директна се вклопуваат / замена е

Поддршка 3.7 v12v DC снабдување (3.7 v литиум батерија).Тоа може да се користи како температурата и влажноста н�

втиснување во прав, јасно втиснување во прав,јасно втиснување.Многу висок квалитет и убаво појасни Втис

Професионална изработка, стабилни карактеристики и висока сигурност.Солиден и издржливи, со долг живот

Благодарение на својата засилен врвот клип, може да бидат сигурни дека тоа ќе остане во место без виткањ

Адаптер да се игра Atari 2600 Игри на Atari 5200 Конзола.Оваа вредносни синџири Кертриџ Адаптер е создадена за да

Пакување од два, со висок квалитет неисечени Transponder Копчиња.Keyway : HU58 Ножеви ќе треба да се намали од стран

Удобно да се носат : нашата fingerless ракавици се изработени од акрил, која е мека и издржливи за да го носат,

Дизајнер Случај за Mi Max 2 е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тр

Оваа скокач пакет е дизајниран за 64 игра конзола.Ви овозможува да играте никакви игри за 64 дека не треба

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Име на производ : Автомобил Прозорец Филм Инсталација Алатка;Вода Scraper Големина : 15 x 15.6 cm / 5.9" x 6.1"(L*W).Голем

Моден стил јака : 12 бои симпатична доволно со рефлексивни најлон, совршен за вашата kitty или мало куче нос�

MPN : 1543256 C1 SKU : 1543256 C1 Бренд : ТОРНАДО ТЕШКИ ДЕЛОВИ на ОПРЕМАТА.Торнадо Тешки Делови на Опремата, се вклопув�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Број на модел : DC15 V2 Употреба : Аудио / Видео Плеери,ТВ,клима уред.Фреквенција : 433 MHz.Пакет : Yes.Поддршка за

Scroll