Обновено
XIAOLI Плакарот за Деца Гардероба Коцка Складирање Организатор Armoire Спалната соба Салон Провизии Кабинет Shoebox,L 43.7 xD 18.5 xH 57.9 Инчи,Бела Преносни Плакарот

XIAOLI Плакарот за Деца Гардероба Коцка Складирање Организатор Armoire Спалната соба Салон Провизии Кабинет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1343.76

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затворени врати со Бели ѕидови.Коцки може да се рангирани или користат одделно.Големина : L 43.7 x D 18.5 x H 57.9 ;гардероба нуди многу екстра простор за сите деца' облека и предмети.Совршен за childreen е сезонски облека за складирање, како што ски јакни и летни фустани.Панелите се лесни и меки, кој е безопасен за деца во влијание.Едноставна вратата дизајн избегне деца' раце од стегање.Прашина отпорни на гардероба.Вратата дупки функција е дизајнирана за циркулацијата на воздух за да се спречи израстоци мирис.Лесно да се собираат и да ја размонтираат во кратко време .Оваа тешка должност и здрав кабинет е лесен, така што ќе може да се движи насекаде ви се допаѓа.И можете да ги организираат овие коцки како вашата желба да одговараат на просторот.Сите видови на облека на Децата, книги, играчки, ткаенина фиоки и други разни предмети за домаќинството.ги исполнува вашите Деца различни потреби.Име на производ : Деца Гардероба Производ материјал : Полипропилен resin Package Содржина : 1 x Wardrobe Note : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат и други предмети од Гардероба прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, разликата е 3-5 cm, ви благодарам.5 ви Благодариме за вашето учество и коментари, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Простор за заштеда на енергија организатор.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тоа го прави многу полесно да се најдат работи во темни области 【Силен Магнет за Двата Краја】 : Двете гл

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

*Божиќ обрасци, автоматски ротираат, сите видови на Божиќ модели.Повисока осветленост и јасност, rotatable б�

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИШколка е направен од висококвалитетни пластични материјали,животната сре�

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет со нашите памук лист сет.Овие листови зафат и се �

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

Scroll