Обновено
Коса Екстензија за Полнење, 100PCS Силикони Монистра Коса Екстензија Микро Прстени + Кука Игла + Влече Јамка + Plier Алатка за Полнење за DIY Екстензии за Коса

Коса Екстензија за Полнење, 100PCS Силикони Монистра Коса Екстензија Микро Прстени + Кука Игла + Влече Јамка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 304.56

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.6 инчен Јамка Игла Должина : Околу.Ви благодариме за вашето разбирање.Меки силиконски монистра се совршени за пердув и екстензии за коса без штета на вашата коса.Отворање на микро прстен со клешти и отстранете ја.Меки силиконски прстени се совршени за пердув и екстензии за коса без штета на вашата коса.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Мазна полиран површината ќе биде безбеден за вас и убави кучиња, едноставно круг дизајн спречи секоја н�

Вистинска Замена Дел.Пакет должина : 45.0".Пакет ширина : 0.02".Пакет висина : 0.02".Опис на производот Ова е Вист

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

Облик : Лист; Материјал : BunaN; Одделение : Стандард; Durometer : 40 A; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 4"; Width : 36"; Д�

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Одговара за : Fiat Qubo / фиорино / Peugeot Bipper / Citroen го Немо (20082016) #Wi Fi / Дата Мрежата# Wi Fi : Поддржува поврзување

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

Scroll