Обновено
Lyre Не е Алкохолни Духови G&Т - Подготвени Да Пијат Коктели - Џин & Тоник - Случајот на 24

Lyre Не е Алкохолни Духови G&Т - Подготвени Да Пијат Коктели - Џин & Тоник - Случајот на 24

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2039.76

СРЕБРЕН МЕДАЛ ПОБЕДНИК НА ДБ & SB ПРОЛЕТ СЛЕПИ ДЕГУСТАЦИЈА 2021. Букет : Подигна портокалова боја, вар, јасмин, смрека, pepperberry со класичен кинин тоник мириси.Вкус : Фирма вкусови со смрека & цитрус.Балон обезбеди дарежлив mouthfeel.На тоник белешки заврши овој класичен се вклопуваат и се испорачува свежа, сува заврши.Како Да Уживаат : Како дел од Lyre е Подготвен да Пие спектар едноставно уживаат од можете.Ако сте во потрага да се оди малку фенси става на Сува London & Тоник во вино стакло или stemless стакло додадете многу мраз и едно парче на руби, грејпфрут и sprig на розмари и имате совршено повремени G&Т. Libations!.Совршен Одмор Подарок : Како не алкохолни коктел, овој Џин & Тоник подготвени да пијат случај е совршен подарок за празнична сезона & секоја прилика.Случај Големина : 24, Затворање : Повлечете Табот - На Крајот Може Да.Може Големина : 8.5 fl мл.Alc Vol : Безалкохолни.Од Lyres : опсег на impossibly направена наградуван безалкохолни духови кои ви даде слобода да пиете вашиот пијалок, на вашиот пат.Искуство на нашите G&T коктели и да забележите разликата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

НЕНАДМИНАТА ВКУС – Нашиот уникатен верзија на класичен Американски коктел миксер, но направени со најв

Треска Дрво Elderflower Тоник Вода Тоник Вода 16.9 Fl Мл.Нуди светлина и суптилен карактер нежен и сладок вкус �

Направете вашиот пијалок спектакуларен.Вистински состојки, без вештачки вкусови, без Висока Фруктоза П

Scroll