Обновено
Пауел & Махони Занает Коктел Миксери - Класичен Маргарита - NA Коктел Микс - Слободни од Вештачки Засладувачи и Вкусови - 25.36 оз - Не-ГМО

Пауел & Махони Занает Коктел Миксери - Класичен Маргарита - NA Коктел Микс - Слободни од Вештачки Засладувачи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Класичен Маргарита : Доверба Пауел & Махони да занает една mouthwatering NA Класичен Маргарита со својот жив цитрусни ноти, агаве, и шеќерна трска.Едноставно додадете ги вашите омилени текила или додадете рум за daiquiri!Шише содржи 25.36 оз.Класичен Миксери : да се Чува на вашиот бар количка порибено и подготвени за коктели со овие суштински миксери од Пауел & Махони : Маргарита, Крвава Марија, Праска Bellini, и Лимон Кисело.Природните Состојки : Нашата NA Класичен Маргарита коктел миксер sweetens со шеќерна трска и агаве, додека овошје и бобинки додадете вкус и боја.Природно глутен-free, без вештачки вкусови или засладувачи, бои, или високо-фруктоза пченка сируп.Не-ГМО.Вегетаријанци.Користете го Вашиот Коктел : За еден неврзан среќен час или следниот коктел забава, акции до вашиот дом, бар со внимателно направена essentials како нашите наградуваниот коктел миксери, пенливо миксери, и бар состојки.Посветени На Квалитет : Во Пауел & Махони, ние сме посветени да носат што на квалитет, постојаност, и подвижност на најдобрите светски коктел миксери.Секогаш совршено избалансиран и секогаш вкусно.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Scroll