Обновено
3PCS Капење Белезници Туш Мека Кожа Нега на Лице Тело Измијте Масажа, Спа Мит за Возрасни и Деца(Боја по Случаен избор)

3PCS Капење Белезници Туш Мека Кожа Нега на Лице Тело Измијте Масажа, Спа Мит за Возрасни и Деца(Боја по Случаен

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76

Боја : ќе ја испрати од страна на случаен избор; Материјал : растителни влакна; Големина : 21cm 12cm x/8.26 x 4.72 инчен; Пакет : 3 Pcs на секоја цел.Направени од растително влакна, што го прави многу издржлив, пријателски за вашата кожа.Спирала дизајн на белезници површина, идеален за длабоко чистење лесно, но не и наштети на кожата.Ги отстранува мртвите клетки на кожата, длабински чисти порите, ја поттикнува циркулацијата на крвта, масажа на вашите уморни тело.Постојат 2 мали дупки ви овозможи да се носите со левата или десната рака, лесно за вас да се мие од страна на двете на две страни.Одлично со сапун, телото струже, гелови за туширање, или морски соли.Боја : ќе ја испрати од random Material : растенијата fibres Size : 21cm 12cm x/8.26 x 4.72 inch Net тежина : 35g Package вклучуваат : 3 x туш mittens Notice : plesae контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ние ќе ви одговори во рок од 24hours.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Направени од нежни и меки силиконски материјал, безбедно и не се токсични, отпорни и долг живот.Двојно е�

Со Тело Чистење, Обидете се Подобро Ексфолијација и Длабоко Чистење 【Оживее Здрава и Мека Кожа】ги Кори

Силна деконтаминација способност, лесно може да се отстрани нечистотијата на кожата.Овие назад scrubbers мо

✔Објектот е еден пар едноставни и практични бања туш ракавици, која е направена од акрилик влакна, и мож

【Пакетот Вклучува】 Можете да добиете 1 повлечат лента, 1 чистењето крпа и 1 бања цвет, вкупно три капење �

EXFOLIATING ТЕКСТУРА ТКАЕНИНА Нашите exfoliating мит е направено со привлечен текстура која е совршен за нормална

Претходно навлажнета, санитарни чистење избрише карактеристики на алкохолслободни и исплакнетеслобод

Добредојдени во Африка : за да ви обезбеди подобро миење искуство, нашата долга бања нето сунѓер е напра�

Scroll