Обновено
DYRDM Магнетни Fidget Сфера Магнети Пентагон Фудбал Загатка Fidget Топки Градежни Блокови 12 Компјутери Стрес Олеснување Биро Играчки за Возрасни

DYRDM Магнетни Fidget Сфера Магнети Пентагон Фудбал Загатка Fidget Топки Градежни Блокови 12 Компјутери Стрес

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 647.76

Креативни Магнетни Fidget Блокови : Ова биро fidget сфера е прекрасен дела на уметноста.Лесно-користете пентагон ги исполнуваат моќни магнети во оваа dodecahedron.Во потрага по constructable дизајн објект?DYRDM направи оваа магнетен пентагон за вас!.Пластовидно,Pinchable и Обновуваат : Да се изгради структури со магнетни магија, а потоа се плеткаш вашиот голема уметност со вашите раце.Имаат колекција на еден пентагон?Куп нив во ваши раце и се тресат со голема сила.На пентагон магично ќе се соберат секое време!.Светла Кристал Шема Површина : магнетното пентагон дизајниран со unque кристал шема,допрете повеќе confortable.Лесен за употреба,секогаш може да се најде врска со pentagonal парчиња.Овие pentagrams нуди постојан задоволство за вас!.Повеќе од 200 комбинации : Сликата и види структури, згради и сфери во вашиот мозок и да ги стави во реалноста.Со прирачникот се вклучени,може да започне со голем број на основни вештини.Но ние веруваме дека може да се создаде и измислуваат нови форми преку вашиот талент.На ВОЗРАСТ од 14+ : да се Чува далеку од сите деца.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Алабама Crimson Tide / Кливленд Cavaliers.Collin Sexton.Над 2 �

[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] Директни PlugIn инсталација, сите Hi Sport течност за миење пумпа се лесно да биде замен

80% Најлон, 20% Lycra 2начин се водат за Поддршка на Веб; 80% Coolmax, 20% Lycra 4начин се водат тело ткаенина; Машина за �

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

【Надгради Авион Играчка】Катапулт авион Играчка со 2 Парчиња Пена Едрилица Авиони,Снимање авион растој

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Кликнете повторно да го исклучите, а индикатор светлото ќе изгасне.Нашите Помине Уметност Печатач Комб�

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

ДИЗАЈН : Пред Wiper Моторни Сосема Нов Произведени со Нова Премиум Квалитет Компоненти.Конструиран да ги И

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Scroll