Обновено
MandoPon Соларни Крт Отвратителен Ултразвучно Змија Отвратителен Отворено Sonic Уред Gopher Отвратителен за Домашна Градина Двор, Groundhog Repeller Змија Gopher Шила Chaser Одвраќање Ур

MandoPon Соларни Крт Отвратителен Ултразвучно Змија Отвратителен Отворено Sonic Уред Gopher Отвратителен за

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76

Соларна Енергија Ултразвучно Sonic Глувчето Gopher Крт Штетници Глодар Отвратителен Repeller Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Напојуван со соларна енергија Лесно & безбедно да се користи.Нема потреба хемикалии, отров спрејови или стапици.19" Напон : 3.5 V / 80m A (8h полнење 600m A) Соларен Панел големина : 0.Вметнете скок цврсто во земјата и уживаат во штетници слободни средина Работи принцип : вграден-во ѕвончето (звучен бран), моторни вибрации и земјиште резонанца, така играат улога во возење Водоотпорна : Погоден за сите временски услови.Кога целосно наполнета, батерии имаат доволно енергија за да работат на крт отвратителен преку часа на темнината и одржување на континуиран 216h(9 Дена) за заштита, многу економичен спореди да го напојува батерија крт repeller.Без хемикалии или отров се користи во овој процес.Молови, gophers и други burrowing глодари и гонети од далеку, наместо да учествуваме во процесот.Соларен Погон Gopher Отвратителен - Соларен погон крт отвратителен змија отвратителен крт отвратителен sonic уред ултразвучно gopherrepellent за надворешна градина & двор, groundhog repeller змија gopher шила chaser.Соларен Погон - На repeller се напојува со соларни ќелии.Pls го избере најдобриот сонцето локација, па соларен панел за да може да прима светлина како директно како е можно.Хемиски Бесплатно - Не ефект на луѓето, животните или домашни миленици.35 lb Пакет се Вклучени : Соларен Погон Глодар Отвратителен x4/6pcs.7 V Фреквенција : 400-1000 MHz Енергија : 0.Спецификации : Боја : Црна Модел : Ултразвучно крт & gopher chaser Материјал : ABS Соларен панел : 5.Изградба на Побезбедно Место за Вас - Пренесува помош на ултразвук-скенирањето на секои 30 години.Домашно милениче Безбедно Крт Repeller - За оптимални перформанси ние ви препорачуваме при инсталација на дворот крт repellents биде ставен на секој 96ft на вашиот тревник.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кука игла се користи за влечење на природна коса преку микро и монистра Ве молиме овозможи 13cm грешка пор

1 / 410 X1 1 / 4 1500 Парчиња.Инч 1500 Парчиња.Тема Rollin Завртки.Темата За Формирање На Завртки 1 / 410 X1 1 / 4 Филипс Рам�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

Тоа го прави многу полесно да се најдат работи во темни области 【Силен Магнет за Двата Краја】 : Двете гл

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел што ви треба.На пелети печка завртка моторни соодветни модели

Донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет со нашите памук лист сет.Овие листови зафат и се �

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

ЕРГОНОМСКИ ПОДДРШКА Уживајте сигурен удобност со смислено дизајниран модерен конференција стол со ре�

ДИЗАЈН : Пред Wiper Моторни Сосема Нов Произведени со Нова Премиум Квалитет Компоненти.Конструиран да ги И

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

ОБИЧАЈ ГОЛЕМИНА : Дизајнирани да се покрие дното на специфични Elkay потоне чаши.ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА : Изгр

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4 Ултра траен, висок

Тема : Парична Казна / Thread / Легиран Челик / Црна Оксид.Се Препорачува Хексадецимален Штекер Ален Клуч

Демо Изворниот Код Е Предвидено.На Open PIC Про Развој Одбор е наменет како за развој, демонстрација и тести

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Scroll