Обновено
Микро USB Кабел 4 Пакет 6ft да USB Micro USB Андроид Висока Брзина на Кабелот на Полначот на Обоени Најлон Плетенка Компатибилен со Samsung Galaxy J7 J8 S6 S7 Работ Забелешка 4 5,Таблет,LG

Микро USB Кабел 4 Пакет 6ft да USB Micro USB Андроид Висока Брзина на Кабелот на Полначот на Обоени Најлон Плетенка

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80

【Премиум Трајни & Метежот Слободни】 Здрав и Најлон ткаенина плетенка USB конектор за кабел со Алуминиумска легура Конектор може да носи 8000+ свиткување тест.Метежот слободни кабелот дизајн елиминира зачестеноста, tangles, и јазли. 【Голема Брзина на Полнење & Sync】 Висок квалитет бакарна жица материјал зголемува сигнал за квалитет, обезбедување грешка-бесплатен пренос на податоци.Уживајте во високо полнење брзина и брз податоци sync до 480 Mbps преку USB 2.0. 【Универзална Компатибилност】Компатибилен со Android паметен телефон, таблета, и други уреди како што се Samsung Galaxy Tablet, Галакси J3,J7,J8,S7,S7 Работ,S6,S6 Работ+, Галакси Забелешка 4, Забелешка 5,Galaxy Tab,HTC ONE, X,М8, Motorola Мото X, Sony Xperia Z3, LG,Г3,Г4,G Pro 2,G Flex2,Blackberry,Google Nexus 6,Nexus 7,Змеј Допир, камери, хард дискови,моќ банка, конзола за игри,HP Поток 7 Таблета, Малина Пи и Windows Телефони. 【Екстра Долг должина】6 FT микро кабел чува вашите уреди поврзани дополнително растојание.Совршен заменува вашиот оригинален кабел и додадете повеќе удобен и на секое место,како што се полни во вашиот автомобил,спална соба, троседот, дом,канцеларија. 【1 Година Гаранција】 Kremorv ви нудиме 12-Месеци гаранција услуга на клиентите, ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги реши вашите проблеми во рок од 24 Часа.Боја : Црвена*Син*Портокал*Зелена.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

Универзална Компатибилност : Micro USB Води е изграден со стандардни приклучоци и се вклопува удобно да сит�

Поддршка USB преземете и Енергија,Поддршка за надворешни 5 V ~ 12 V DC напојување,Поддршка напојување од 9 V ба�

【Светне USB C Полнење Кабел】 LED type c полнење кабел, во темница може да ви помогне лесно да го пронајдат ваш�

1.5 Метри.Пакување вклучуваат : 1pcs.USB 2.0 Кабел за Податоци.Ако сте со користење на лаптоп, ве молиме да се по

Се 20 V СТРУЈА од USBC PD напојување.На PD предизвика модул е изграден во кабелот, тоа комуницира со напојувањ�

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Мерцедес Медиуми Пр�

Додека еден кабел за податоци, таа го поддржува Micor USB Ligntning ТипC три порта брзо полнење методи 3.1 брзо пол�

Совршена Замена за Полнење Кабел Оваа магнетен полнење кабел е компатибилен со Aeropex AS800 / Open Comm ASC100 SG на К

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Сега поддржува HiSpeed USB 2.0 трансфер на податоци!.Synchronizes и обвиненија само како колевка.Иновативни retraction и �

Високи перформанси USB 3.0 тип на тип Б кабел се поврзува десктоп надворешен хард диск, напојува преку USB ха

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Fire HD 10 (2019)! ⚡Обезбед�

Најновата Генерација : Оваа надградба SINCODA Автомобил Контролната табла Планината Кабел дизајнот на пло�

Сосема Нов Висок квалитет USB 2.0 кабел.Компатибилност загарантирана, 1 Година Гаранција.Должина : 6 Ft.Компа

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【БЕЗБЕДНО и со ГОЛЕМА БРЗИНА】 Избрана од страна на интелигентни чип, конвертерот има високабрзина и ст

Овој кабел има USB 3.0 машки конектор на едниот крај и USB 3.0 Б машки конектор на другиот крај.USB 3.0 B конектор с

Се конвертира : Претвора назад помеѓу USB Машки Приклучок и USB Printer / Уред Машки Приклучокот.Крај 1 : USB Машки

【360°+ 180° РОТИРАЧКИ】 180°L форма & 360°ротирачкото магнетно главата дизајн, Таа ги има сите функции на дирек

Добар избор за вашиот телефон или лаптоп.Да ви донесе пријатен шопинг искуство.Опремен со уред, како што

Само plug and play, без возачот е потребно.Кабелот може да се користи во печатари, камери, апарати, мобилни хар�

Еластична ПВЦ обвивка, флексибилни и издржливи, еколошки, должина : 23.6 инчи / 600mm.Стандарден USB 2.0 pinout и бој

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите...

( Ве молиме Имајте на ум : Овој мулти кабелот е само за полнење, не за синхронизирање на податоци.10ft 3 во 1 П

360° на РОТАЦИЈА т биде тешко.А сепак, многумина од нас често се најдеме кои се борат со оваа навидум еднос

【Брз Трансфер на Податоци】 : USB 3.0 Тип C до Микро Б Кабел за пренос супер брзина и до 5 Gbps, брз трансфер на п

Scroll