Обновено
Медицина Шприц Шише Адаптер за Перорална Точење (28mm, 50 Парчиња) | Press во Шише Адаптер за Течни Лекови | Само се Вклопува Brandzig 1ml, 3ml, 5ml & 10ml Шприцеви

Медицина Шприц Шише Адаптер за Перорална Точење (28mm, 50 Парчиња) | Press во Шише Адаптер за Течни Лекови |

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76

Шише шприц приклучоците имаат теми кои форма течење-слободен печат со шише обезбедување не течни се потроши, дури и кога шишето е падна со главата надолу.Ќе добиете совршена доза секој пат.Да ги користите овие шише адаптери со Brandzig 1ml, 3ml, 5ml и 10ml орален шприцеви (Проверете нашата storefront за достапноста.) Притиснете на лекови шприцот во дупка на врвот на приклучокот се додека не почувствувате тоа се запре и да се формира тесни печат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ЕДНО ПАРЧЕ / ПРЕСЕК ТРОСЕДОТ во СОБАТА : Нашата патио мебел би можело да биде слободно да се собраа во соб

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

AdaptaКлупи.Огледала.МИР НА УМОТ : на Децата Фабрика пена производи се GREENGUARD Gold Certified да се осигура дека тие

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

【Сигурен Материјал】Нашите тоалет завртки, навртки и рамни подлошки се направени на премија од не 'рѓос

Практичност што оди подалеку од инсталацијата, својот едноставен стил е направен за да се направи вашио

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

Нашите коцки Преносни Детска Гардероба Плакарот Складирање кабинет е Прекрасна животински модел затво

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

Одговара на 19972009 EZОДИ Електрични TXT Флота и PDS (Прецизност Диск Систем) и Електрични MPT 1000 Возила.Овој ком�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

Добар начин да се трошат време со своите деца,со овие авиони ќе имаат забавна активност на семејството и

Донесе мека и пријатна се чувствуваат до вашиот кревет со нашите памук лист сет.Овие листови зафат и се �

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Ако е потребно, можете лесно потиснат крпа со вода и нека бендот се исуши.5" ( од 150mm до 216mm).Моќ извира покр�

Преносни складирање плакарот ќе ги задоволи вашите долгорочно чување потреби.Нашите коцки Преносни Де�

ДИЗАЈН : Пред Wiper Моторни Сосема Нов Произведени со Нова Премиум Квалитет Компоненти.Конструиран да ги И

Scroll