Обновено
Флеш Мебел Флеш Основи Средината Назад Црна LeatherSoft-Поместена Задача Канцеларија Стол со Оружје

Флеш Мебел Флеш Основи Средината Назад Црна LeatherSoft-Поместена Задача Канцеларија Стол со Оружје

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1823.52

5"H Назад Големина : 18.5"D x 17-21 покажува.Кога е време да се удри на книги да студија за претстојните испит, ова вртливата биро, стол совршено се вклопува под dorm соба клупи.План започнува на датумот на купувањето.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Големина во ФТ : 8' 0 x 10' 0 - Големина во СМ : 245x305 - Куп Висина pullout за да го активирате лулка движење, додека за навалување на столбот тензија knob контроли навалите отпор.5"H од седиштето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.ПРОИЗВОД МЕРЕЊА >>> Вкупната Големина : 25"W x 25"D x 35.Полипропилен.Група студиски сесии и дневни работни задачи тек со леснотија додека работел на овој компјутер стол.На средината назад стол е тапациран во Leather Soft материјал кој мешавини кожа и полиуретан за додаде мекост и издржливост.Преносливи со подароци.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Обезбедување на исклучителна вредност за денес модерниот канцеларија, нашите Основни Седење ќе си имате можност да купите канцеларија за седење за вашата целиот персонал.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Завртете го навалите тензија на вредноста knob наоѓа под седиштето за да ја зголемите или намалите количината на сила е потребно да карпа и recline.5"W x 20"H Рака Големина : 23-27"H од подот; 6.Куп : Полипропилен - Поддршка : Памук - го Ткаат : Машина Направи (Моќ-Loomed) - Направени во : Турција.5"H Седиште Големина : 19"W x 18.Лост контроли на висина на седиште, а кога ја извлече ви овозможува да карпа и recline.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Перница Дебелина : 2 2 X Фотелја.Боја : Беж Име На Производ : 4Парче Ратан Патио Мебел Во Собата.04 x 13 инчи(L X W

5 Кратки Тенка Вистински Петел Пердуви Прибл 47" ИнченДолго врзани заедно на врвот со keratin бонд да се напр�

100% памук Поставата &100% cowhide кожа со Kevlar бод 14 5 инчен екстра долг ракав обезбедува продолжен заштита.Идеа�

Мини Големина Мобилен Воки токи може да се зачува простор во автомобил, Три бенд (VVU), Двоен екран, Двоен р

Материјал : Густа Пластика.Овие оддел кутии помогне да ги средиме сите мали делчиња.Нашите пластични фи�

Земја На Потекло : Сад.Пакетот Висина На Производот Е 3.095 Инчи.Пакетот Должина На Производот Е 70.0 Инчи.Па�

Материјал : тапа внесете филтер е направен од висок квалитет на ABS, многу издржливи, одговара за 18.5 mm / 0.72 �

【Сигурен Материјал】Нашите тоалет завртки, навртки и рамни подлошки се направени на премија од не 'рѓос

Дебела поместена седиште и назад со вграденво lumbar поддршка.Водопадот седиште го намалува стресот да но�

Тоа го прави многу полесно да се најдат работи во темни области 【Силен Магнет за Двата Краја】 : Двете гл

Модел : D2 E160AH0215 Напон : 230 V.Актуелни : 2.45 A Големина : 160mm / 6.2 инч.Попродажбата на услугата : Доколку имате би�

Up Start Компоненти Замена WB17 T10006 Терминал Блок за Полнење за General Electric JMS08 BD1 AD.Количина : 4 Ултра траен, висок

Достапен во две стилови за choice Spec : Предмет Тип : Електронски Caliper Material : Carbon Size : 150mm / 300мм(изборен)Функција

HDMI Корекција Џек Insert Спојка тип (женски конектори на предната и задната страна).Се вклопува во било кој �

Дизајниран за јасно градник, сјајни и сјајна обвива, и насликани графика.Големина : 16 fl.Оз Заврши Detailer чи�

Симулација резервоарот дизајн : резервоарот облик дизајн, надолу до земјата и тешки, силен и надмоќно, д�

1.1 / 3 систем за вметнување.Фиксна аранжман благодарение на прецизно внесување.Нафта и хемиски отпорни...

Нож во собата со нож го поставите блок resistants да гребење и отпорност – нож постави површината на титан сл

【СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА】15 / 16Инчен 24mm Машки Конец.Ве молиме проверете ја вашата aerator големина пред да го к�

Полиестер,кадифен.Материјал : Задниот дел Поддршка Перница Со Висок Квалитет Ткаенини : Капакот Е израб�

GE Healthcare LS Квалитативна Филтер Хартија, 240mm Кол, Целулоза, Prepleated Одделение 5971 / 2, Круг, 180µm Дебелина, 7µm Чес�

Scroll