Обновено
YAQUN Потоне на Дното Мрежа од не 'Рѓосувачки Челик 18 11/16 X 13 9/16, Кујнски Мијалник Мрежа, Потоне заштитници за Кујнски Мијалник, Кујна Потоне Решетки со Центарот на Мозо?

YAQUN Потоне на Дното Мрежа од не 'Рѓосувачки Челик 18 11/16 X 13 9/16, Кујнски Мијалник Мрежа, Потоне заштитници

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 911.76

Потоне Мрежа Димензија : 18 11/16" X 13 9/16"со Центарот на Мозоци.Кујнски Мијалник Решетки : Мека Заштитна Браници може да се Спречи Вашиот Мијалник од Гребење.Дното Мрежи за Кујнски Мијалник : Може да се Користи како Кујната Решетката да се Исуши вашата Кујна или како Ладење Мрежа?.Метал Потоне Заштитник со Трајни Нерѓосувачки Челик Изградба.Нерѓосувачки Челик Потоне Мрежа за Еден Потоне Сад.Големина : 18 11/16" X 13 9/16".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кујнски Мијалник Мрежа со Големи Димензии : Големина на 28 9 / 16" X 15 9 / 16".Потоне Мрежа со Нерѓосувачки Челик

Scroll